Mission accomplished

Eile õnnestus TTÜ-s kaitsta tehnikateaduste magistrikraad.
Suured tänud võlgnen IT teaduskonna dekaanile Ennu Rüsternile ning kaasjuhendajale Andres Rähnile. Pikk ja vaevarikas teekond sai lõpetatud suuresti tänu nendele, aitäh.

Peatöö kõrvalt magistritööd kirjutada ei ole lihtne. Mis siin salata, puhkuseks tarvilik aeg sai sedapuhku investeeritud töö kirjutamisse. Kuid see oli seda väärt.

Töö teemaks on "Eesti hooneautomaatika ettevõtete võrdlus kohalikul arukate väikehoonete turul". Eesmärk on kaardistada, uurida, võrrelda ning analüüsida Eestis tegutsevaid ettevõtteid, mis oma põhitegevuses puutuvad kokku arukate hoonete temaatikaga väikeelamute ja eramute kontekstis. Lisaks on eesmärk võrrelda Eesti ettevõtteid ja turgu Euroopa Hoonete Automaatika ja Juhtimissüsteemide Assotsiatsiooni (eu.bac) ning Kontinentaalse Automatiseeritud Hoonete Assotsiatsiooni (CABA) poolt kaardistatud olukorra, nõuete ja tingimustega. Töö refereerib ka aruka hoone mõiste ja annab ülevaate olulisematest targa maja tehnoloogiatest ning automatiseerimisvaldkondadest. Selline see ka sai.

Loe magistritöö kokkuvõtet SIIT!

Doktoritöö jääb paremaid aegu ootama:)

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga