Mis teoksil?

Tegemised 25. jaanuar- 14. veebruar 2010
26. jaanuaril osalesin Riigikogu saarte ühenduse koosolekul, kus oli arutlusel praamiliikluse doteerimise ning mandri ja saarte vahelise jäätee küsimused.


Täitevvõim aru andmas. Foto: erakogu

Veebruarikuisel Maaelu edendamise sihtasutuse nõukogu koosolekul oli lisaks tavapärastele projektitoetustele arutlusel ka uue nõuandestruktuuri kinnitamine, mille eesmärk on anda asjakohast oskusteavet maaelu arendamisele suunatud ettevõtetele.


Jäälilled parlamendis. Foto: erakogu

3. veebruaril külastasin Põlvamaad, kus kohtusin Saverna külakeskuses Saverna ja Valgjärve inimestega. Teemaks koolireform ning Saverna ja Valgjärve koolide tulevik. Valgjärve vallavolikogu moodustas peale kohtumist ajutise komisjoni, mis hakkab tegelema koolivõrgu kujundamisega ning töötab käesoleva aasta lõpuks välja edasise plaani.

5. veebruaril osalesin Läänemaal Kullamaa piirkondliku organisatsiooni koosolekul, kus tutvustasin poliitilist olukorda riigis ning andsin ülevaate Riigikogus menetletavast põhikooli- ja gümnaasiumiseadusest. Kullamaa piirkonna esimeheks valiti taas Marek Topper.


Läänemaa saalihoki tulevik. Läänemaa XVI talimängud. Foto: erakogu

Järgmisel päeval korraldasime spordiliit “Läänelaga” Taebla vallas Läänemaa XVI Talimängud. Osavõtt oli aktiivne ning tublimad sportlased said karika kätte ja medali kaela.


Korvpalliturniir Haapsalus. Foto: erakogu

8. veebruaril arutasime fraktsioonis Jaak Salumetsa eestvedamisel spordi rahastamise teemat ning võimalusi laiendada sporditreeneritele analoogsed sotsiaalsed garantiid koolipedagoogidega.

11. veebruaril toimus Haapsalu Wiedemann Gümnaasiumis traditsiooniline menuüritus Aasta Hitt, kus lõin kaasa žüriiliikmena.


Aasta Hitt 2010 HWG-s. Foto: Arvo Tarmula

Samal päeval toimus kultuurikomisjoni avalik koosolek koolieksamite teemal.


Koolieksamite teemal arutlesid meiega õpetajad, õpilased ja rektorid. Foto: erakogu

Reedel kohtusin Läänemaa muuseumi juhataja Rea Rausiga, et arutleda kavandatava muuseumireformi teemal.

Sõbrapäeval tegime plaane Haapsalu Noorte Reformiklubi (HNRK) aktiviseerimiseks.


Noored reformikatest kolleegid lahkumas HNRK nõupidamiselt. Foto: erakogu

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga