Margus Luik avaldas kiirkäimiskäsiraamatu

Tegemised 20.okt-2.nov 2008
Viimaste nädalate tegemised on mind viinud üsna mitmesse Eesti paika- Valgjärvele, Põltsamaale, Ridalasse, Martnasse, Kullamaale, loomulikult Haapsallu ning Rakverre.

Reformierakondlastest Ridala aktivistide ning kolleeg Reimo Nebokatiga kohtusin Haapsalu Vanalinna Bowlingus, et panna paika plaanid järgmise aasta valimisteks ning anda ülevaade tegemistest riigikogus ja olulisematest päevapoliitilistest teemadest.

Samuti tegime ühes maakonnaorganisatsiooni esimehe Marek Topperiga väljasõidu Martna valda ja Kullamaale, kus teemaks ka kohalikud valimised.

Paari nädala eest saatsin Läänemaa valijatele järjekordse kirja, milles andsin ülevaate riigieelarve seisust, Reformierakonna poolt Läänemaale toodud investeeringutest ning oma viimase aja tegemistest. Lisaks otsesuhtlusele informeerin inimesi paaril korral aastas kirja teel oma tegemistest, kuna kõigiga kohtumine pole kahjuks alati võimalik. Blogis kirjutan igapäevategemistest nädalate lõikes.


Riigikogu RE fraktsioon Lääne-Virumaal. Foto: erakogu

Reformierakonna fraktsiooni igakuiseks traditsiooniks on saanud külastada Eesti maakondi, et suhelda otse sealsete inimestega ning saada selgem pilt ette kohalikust elust. See kuu viis meid Lääne-Virumaale.


Riigikogu RE fraktsiooni visiit Lääne-Virumaale. Foto: erakogu

Minu tihe seotus erakonna noortekoguga viib tihti erinevatesse Eesti paikadesse noortega kohtuma. Nii külastasin viimase kahe nädala jooksul Tartu ja Põltsamaa noorteklubisid. Põhiteemaks noored ja poliitika ning 2009. aasta kohalike valimiste võitmine.


Põltsamaa noortel reformikatel külas. Foto: erakogu

Täna võib lubada, et reforminoorte vägi 2009. aasta kohalikel valimistel on võimsam kui eales varem ning kohalike volikogude koosseisudes on oodata märkimisväärset uuenemist.


Kõlleste kommimeistritel külas. Foto: erakogu

Möödunud nädalatel külastasin ka Põlvamaad. Kohtusin erakonna maakonnaorganisatsiooni liikmetega Põlva kultuurikeskuses üldkoosolekul, kus rääkisin järgmise aasta valimisteks valmistumisest, kuna vaid aasta lahutab meid 2009. aasta kohalikest valimistest. Veel teinegi päev möödus Põlvamaal, sedapuhku Valgjärve vallas Savernas, kus tutvusime erakonna maaelu töögrupiga kohaliku eluolu ning inimeste tegemistega. Lisaks töisele ajurünnakule külastasin kuulsat Lindora laata, Kõlleste Kommimeistrite tehast ning Šoti mägiveisekasvatust Savernas.


Ajurünnak Saverna külakeskuses. Foto: erakogu

Hea meel on tõdeda, et mu vend lasi hiljuti välja kaks sporditeemalist raamatut. Ühe autoriks ta ise, teine aga osaliselt pühendatud talle. Siiani ei ole eesti keeles sellisel kujul kiirkäimisteemalist raamatut veel avaldatud.


Käimisraamat "Hermannist Luigeni". Foto: erakogu


"Kiirkäimine- sinu võimalus särada!" Autor Margus Luik. Foto: erakogu

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga