Vahekokkuvõte tehtust ehk pingutused kodukandi hüvanguks

Aeg ajalt on hea teha oma tegemistes vahekokkuvõtteid. Esiteks selleks, et näha, kas ja kui palju oled seatud eesmärkidest täitnud ning teiseks seetõttu, et paremini kavandada tulevikku.

FC Risti pidi muidu Turbas harjutamas käima, kuid nüüd on neil päris oma väljak!

Variku külaplats Nõval, nüüd on külarahval tore koht, kus koos käia

Mul on hea meel, et vaatamata maailma majanduskriisile oleme viimaste aastatega suutnud ühes oma partneritega Läänemaale tuua üle 11 miljoni krooni riigiinvesteeringuid.

Selle eest on ehitatud näiteks Haapsalu Linna Algkooli mänguväljak, renoveeritud Haapsalu spordihoone ja staadion, ehitatud Ristile jalgpallistaadion, Haapsallu, Kullamaale, Orule ja Martnasse lastemänguväljakud, remonditud Lihula kultuurimaja katus, suunatud täiendavaid vahendeid haridus-, spordi- ja kultuuriobjektidesse Haapsalus, Lihulas, Noarootsis ja Hanilas. Kohaliku seltsielu arendamiseks toetasime külaplatside loomist ja arendamist Ridalas Valgeväljal, Nõval Varikul ja Taeblas Kuliste aasal jpm. Äsja sai Haapsalu sotsiaalmaja hoovi rajatud vahvad treenimisatraktsioonid.

Haapsalu staadion sai uue esimese raja katte, spordihoone ventilatsiooni

Hasartmängumaksu nõukogu esimehena olen julgustanud Läänemaa seltse ja organisatsioone aktiivselt meile projekte kirjutama. Väga meeldiv, et meie maakonnast on esitatud terve rida häid projekte, mida nõukogu on otsustanud toetada.

Kuna töötan kultuurikomisjonis, siis on minu põhifookus suunatud haridusküsimustele. Põhikooli- ja gümnaasiumiseadus ning kõrgharidusreform on kindlasti minu valdkonna kaks olulisemat seadust, mille võimalikult heaks vormimise nimel olen palju vaeva näinud.

 

 

 

Üsna pea saavad noored asuda õppima värskelt renoveeritud koolimajja

Haapsalu Wiedemanni Gümnaasiumi kapitaalremont on kindlasti üks suur samm Haapsalu hariduselu edendamisel. Selle üle olen eriti rõõmus. Samuti selle üle, et peagi saame Paralepa parkmetsas üheskoos valgustatud rajal jooksmas käima hakata.

Pikendasime vanemahüvitise maksmise perioodi lapse pooleteist aastaseks saamiseni, oleme stabiilselt tõstnud pensione (pensionid tõusevad ka järgmisel aastal) ning oleme edukalt võidelnud tööpuudusega.

Eesti üleminek eurole oli ääretult oluline samm meie majanduse tugevdamiseks ning usaldusväärsuse suurendamiseks. Selle kõige alus on aga olnud tark ja konservatiivne fiskaalpoliitika, mida Reformierakond valitsuse juhterakonnana esindab.

Haapsalu Linna Algkooli kasvandikel on nüüd kaasaegne mänguhoov

Toimetame ikka aktiivselt edasi 🙂

Parimat!

Lauri

 

 

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga