Tegus november

Tegemised 3.-30. november 2008
Novembrikuu neljandal päeval osalesin RE Kullamaa piirkonnaorganisatsiooni koosolekul, kus tutvustasin riigieelarve ja maailmamajanduse seisu ning rääkisin 2009.a kohalikest valimistest.

7. novembril külastasin Alatskivi keskkooli oma hea kolleegi, kooli vilistlase, Martin Vahi kutsel. Kohtumise teemaks oli noorte roll Eestis ning nende võimalused riigi arendamisel kaasa rääkida.


Alatskivi keskkooli abituriendid. Foto: erakogu

Novembrikuu koopaorava üritusel oli peamiseks teemaks hariduspoliitika, mis sel kuul riiklikult tähtsa küsimusena ka riigikogu suures saalis arutlusel oli. Loe lähemalt:
http://lauriluik.ee/lauri-luik/blogi/1709/sotsiaaltoetused-stipendiumiks
http://lauriluik.ee/lauri-luik/blogi/1711/tublile-tudengile-vaart-stipendium

Läänemaa maakonnaorganisatsiooni (MKO) juhatuses andsime viimase lihvi MKO üldkoosoleku parimaks kordaminekuks ning Andrus Ansipi Läänemaa visiidiks.  18. novembril võõrustasime erakonna esimeest ning kogunesime Läänemaa reformikatega. Tutvustasin erakonnakaaslastele RE plaane 2009. aasta kohalike valimiste võitmiseks. Loe lähemalt:
http://lauriluik.ee/lauri-luik/blogi/1728/miljonit-teenides-hooli-tervisest-ja-lahedastest

14. novembril korraldasime spordiliit Läänelaga Haapsalus Läänemaa spordiseminari.

Järgmisel päeval toimus Swissotels Reformierakonna korraldatud majanduskonverents REStart, kus võeti muuhulgas vastu  ka 7 suunda Eesti majanduse elavdamiseks. Loe lähemalt: http://www.re-start.ee/


REStardi peaesinejad arutlemas. Foto: Reformierakond

Veel samal õhtul osalesin Eesti Kergejõustikuliidu spordiaasta lõpetamisel ööklubis Bonnie&Clyde.


Olümpiavõitja Gerd Kanter torti lahti lõikamas. Foto: erakogu

Hasartmängumaksu nõukogu ja maaelu edendamise sihtasutuse novembrikuu istungid möödusid tavapäraselt töiselt projektitoetusi jagades.

20. novembril toimus Haapsalu Wiedemanni Gümnaasiumis traditsiooniline PlayBackŠõu, kus olen igal aastal žüriis käinud. Nii ka see kord.

Sellekuine fraktsiooni väljasõit toimus Jõgevamaale. Minu grupp külastas Puurmanni vana kultuurimaja, tutvus uue spordihalli eskiisprojektiga, esines Puurmanni mõisakooli õpilastele, väisas Põltsamaa vallas asuvat tahvlitööstust, Põltsamaa Gümnaasiumit ning kohalikku kunstikoda.


Meie grupp Puurmanni mõisakooli katusel. Foto: erakogu

Kodanikupäeval kohtusin Eestimaa tulevikuga viies Läänemaa koolis. Hommik algas esimese tunniga Lihula Gümnaasiumis ja jätkus Taeblas. Enne lõunat külastasin veel ka Haapsalu Sanatoorset Internaatkooli. Kohtumine jätkus Haapsalu Wiedemanni Gümnaasiumis ning lõppes Noarootsi Gümnaasiumis. Loe pressiteadet: http://www.reform.ee/kandidaat/lauri-luik/blogi/1732/lauri-luik-laanemaa-koolides

Järgmisel päeval kohtusin ühes kolleegi Taavi Rõivasega pensionäride poliitikakoolis Taebla eakatega. Teemaks Eesti ja maailma majandus.


Tallinna klubi 10. juubelil. Foto: Rain Hansen

Õhtupoolikul osalesin Tallinna Noorte Reformiklubi kümnendale juubelile pühendatud pidulikul koosviibimisel Maarjamäe lossis.


Mina, Helen, Gerli ja Ebe Tallinna klubi juubelil. Foto: Rain Hansen

Novembrikuu viimasel reedel osalesin Haapsalu Linnavolikogu istungil, kus muuhulgas oli arutlusel ka kavandatava universaalhalli planeering ja ehitamine.


Kodulinna volikogu. Foto: erakogu

Laupäeva hommikul, vahetult enne üldkoosolekut toimus ka noortekogu eestseisuse koosolek. Kinnitasime noortekogu programmi seletuskirja ning vaatasime aastale tagasi. Valisime eestseisusele ka uue esimehe. Andsin teatepulga üle heale ja tublile kolleegile Reimo Nebokatile.


Tulevane eestseisuse esimees oma ideid tutvustamas. Foto: erakogu

Tegusa kuu lõpetas reforminoorte kongress ööklubis Marat, kus lisaks 2008. aasta tegevusülevaatele valiti noortekogule ka esimees ja juhatus. Loe lähemalt: www.reforminoored.ee.


Tõnis Mägi "Koit". Foto: erakogu

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga