Taastame Haapsalu raudtee!

www.lauriluik.ee. Taastame Haapsalu raudtee!

Riisipere-Haapsalu-Rohuküla raudtee taastamise soov pole uus. Lehtedes on seda teemat kajastatud kordi, samuti raadios ja televisioonis. Oleme Haapsalu raudtee taastamise toetusrühma liikmetega koos käinud juba pea kaks aastat, otsinud võimalusi kavandatava raudtee rahastamiseks.

Paari nädala eest allkirjastasime ühes omavalitsusjuhtide ja Lääne ning Hiiu maavanematega avaliku pöördumise raudteeliikluse taastamiseks liinil Tallinn-Haapsalu-Rohuküla majandus- ja kommunikatsiooniministrile Juhan Partsile.

Olen näinud mõningaid väiksemahulisi tänavaküsitlusi ning avalikel kohtumistel raudtee taastamist toetavaid aktiviste, kuid tegelik pilt inimeste arvamusest on täna puudu. Seetõttu otsustasin, et vaatame, kas saame 5000 Haapsalu raudtee toetajat kokku. Kui jah, siis on see selge mandaat ka avalikkuse poolt, et edastada meie inimeste tõsine soov raudtee taastamiseks ka ministrile.

Kui Sa leiad, et Haapsalu raudtee taastamine on väärt mõte, anna oma toetushääl Facebookis aadressil: http://www.facebook.com/TaastameHaapsaluRaudtee vajutades lihtsalt “meeldib”. Kui Sul puudub Facebooki konto, võid oma toetusest kirjutada minu mailiaadressile: lauri.luik@riigikogu.ee

Raudtee Rohukülani!

Lauri
www.lauriluik.ee

Vaata ka:
https://twitter.com/lauriluik
http://www.facebook.com/lauriluik

 

 

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga