Sünnipäevamelu

Tegemised 13-26 aprill 2009. Lugu muuhulgas ka sellest, kuidas president mu sünnipäeval kõnet pidas…
Teisipäeval, 14. aprillil korraldasime pensionäride poliitikakooli Haapsalu sotsiaalmajas. Teemaks poliitiline olukord ja Reformierakonna toodud investeeringud Läänemaale.

21. aprillil külastasid Risti ja Kullamaa valla inimesed Riigikogu. Kokku oli tulnud ca 50 külalist. Rääkisime poliitilisest olukorrast ja Riigikogu tööst.


Risti ja Kullamaa külalistele esinemas. Foto: erakogu

Samal päeval toimus ka Reformierakonna korraldatud loomemajanduse teemaline konverents Riigikogus. Teemaks (kunsti)loome ja majanduse võimalik ühisosa.

Õhtul korraldasin Reformierakonna IT-innovatsiooni ja avaliku halduse töörühma järjekordse koosoleku, kus arutlesime wifi kasutuselevõtu võimalikkuse üle Eesti eri piirkondades.


Singer Vinger. Foto: erakogu

23. aprill on alati väga tähtis päev. Siis sündisin mina, kuid veel terve hulk inimesi. Samal päeval tähistasime Riigikogus aga ka 90 aasta möödumist Asutava Kogu esimesest istungist. Sünnipäevasõnavõtuga esines EV President, RK esimees, peaminister jt. Hiljem järgnes meeleolukas Singer Vingeri kontsert Riigikogu sisehoovis. Üritus oli kõigile tasuta, kuna Riigikogus olid ka lahtiste uste päevad. Ma ei tea, kas see tegelikult ka nii oli, kuid mulle tundus, et see oli justkui minule korraldatud 🙂


Lilled on sünnipäeval alati asjakohased. Lumikellukesed 27. aprillil
DeLaGardie lossi hoovis Haapsalus. Foto: erakogu


Kohtumine Viljandi piirkonnajuhtidega Centrumis. Foto: erakogu

Töönädala viimased päevad veetsime päikesepaistelises ja kevadises Viljandis. Nimelt oli Reformierakonna fraktsioon igakuisel külaskäigul tutvumas Eestimaaga. Kohtusime erakonna piirkonna juhtidega, külastasime Viljandi pärimusmuusika aita, raekojas saime linnapealt ülevaate kavandatavatest investeeringutest, käisime C.R. Jakobsoni gümnaasiumi avatud uste päeval ning külastasime AS-i Viljandi metall.


Viljandi legendaarne linnapea August Maramaa koeraga. Foto: erakogu


AS Viljandi metall. Esiplaanis tulevane Ridala vallavanem. Foto: erakogu

Sel nädalal andsime sisse ka Reformierakonna muudatusettepanekud uuele PGS-i (põhikooli- ja gümnaasiumi seadus) eelnõule. Loe ka: http://www.reform.ee/kandidaat/lauri-luik/blogi/1902/reformierakond-kohustaks-kooli-ja-lapsevanemat-kaitumislepingut-solmima
http://www.reform.ee/kandidaat/lauri-luik/blogi/1887/pohikool-ja-gumnaasium-koos-voi-eraldi

Jalutuskäik kevadises Haapsalus:


Reformierakond on 7. juuni Euroopa Parlamendi valimiste võitja.
Foto: erakogu


Ilus lähisugulane väikese viigi kaldal. Foto: erakogu


Haapsalu ootab:) Foto: erakogu


Õhtu kallas. Foto: erakogu

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga