Riigikogu Reformierakonna fraktsioon külastab Läänemaad

28.-29. veebruaril tulevad Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni saadikud Lauri Luige võõrustamisel Läänemaale, et saada maakonnast läbi otsekontakti parem ülevaade. Selleks külastavad saadikud olulisemaid objekte omavalitsustes ning neile tehakse põhjalik presentatsioon maakonnast.

Lääne-Eestist parlamenti valitud Lauri Luige sõnul on fraktsiooni külaskäik oluliseks toeks Läänemaa edasisele arengule. "Fraktsioon saab hea ülevaate Läänemaa hetkeolukorrast, olulisematest muredest ja rõõmudest, mis aitab ka edaspidi tuua olulisi investeeringuid maakonda," sõnas Luik.

Lauri Luige sõnul on Riigikogu Reformierakonna fraktsioonil traditsioon käia iga kuu ühes maakonnas, et olla kursis kohalikes omavalitsustes toimuvaga. Suheldakse vahetult kohalike elanikega ning ollakse nende murede ja rõõmude keskel. "Oleme võtnud eesmärgiks selle Riigikogu koosseisu tööperioodi jooksul Eestile vähemalt üks ring peale teha,” ütles Luik.

Ringreisi Riigikogu liikmetele aitavad korraldada Reformierakonna Läänemaa piirkonnaorganisatsioonide juhid, kes oskavad maakonna omavalitsuste olusid kõige paremini tutvustada.

Plaanis on külastada turismi-, spordi-, haridus-, sotsiaal- ja põllumajandusasutusi ning erinevaid ettevõtteid.

Enne Läänemaad on fraktsioon külastanud Põlvamaad ning Ida-Virumaad. Jaanuari lõpus tutvuti Pärnumaaga.

Riigikogu Reformierakonna fraktsioon on parlamendi suurim, koosnedes 31 saadikust.

Lisainformatsioon:

Tõnu Parbus
Reformierakonna arendusjuht Läänemaal
+372 51 84 888
laane@reform.ee

 

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga