Mõned uuendused

Hea lugeja

Olen lisanud oma lehele kaks uut rubriiki. Esimene on mõeldud neile, kel vene keel paremini suus: По-русски

Lauri Luik

Lauri Luik

Sel lehel ripuvad pressiteated ja lood, mille minu hea abiline Olesja on tõlkinud. Vene keele õpingud liiguvad täies hoos, kuid esialgu peab korrektsete tõlgete osas kindlasti veel kõrvalist abi kasutama. Kogu infot me kahjuks vene keelde täna toimetada ei jõua, seega peab leppima valikuga pressiteadetest ja lugudest.

Teine rubriik: Kasulikud materjalid on mõeldud neile, kes soovivad saada kiiret ülevaadet mu kirjutistest vastavalt teemadele. Kuna peaasjalikult keskendun haridusküsimustele, on sel teemal ka kõige enam lugemist. Kuid on ka Läänemaad kui kodukohta puudutavat infot ning spordi temaatikat, lisaks varia.

Kõikides kirjutistes aitab orienteeruda otsingumootor, mille abiga saab läbi otsisõna kõik vastavat terminit puudutavad lood kätte.

Lisaks olen täiendanud oma lehekülge ülevaatega galeriist, mis kuvab valikuliselt mõned pildid otse esilehe paremasse alla serva.

Uus asi on ka postituste kalender, kust saab jälgida, millise tihedusega ning mis aegadel olen sissekandeid teinud. Loodetavasti hõlbustab see vastava kuu postituste leidmist.

Head lugemist!

Lauri Luik
www.lauriluik.ee

Nüüd ka Twitteris ja FB-s:
https://twitter.com/lauriluik
http://www.facebook.com/lauriluik

 


Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga