Õpilased valmistavad ise energiajooki

Eesti Koolispordi Liit jätkab interaktiivse õppeprogrammiga. Kevadel avaldasime ÜKE ja kergejõustiku videoklipid. Nüüd jätkame tervisliku toitumise videoklippidega.

„Kehalise kasvatuse tundi peaks joogiks kaasa võtma vee“ ütleb 2-kordne maailmameister ja olümpia hõbedamees Heiki Nabi. „Kindlasti ei sobi sinna kaasa võtta energiajooki, Coca-colat või Fantat. Need joogid ei ole head meie kehale“ lisab ta.

„Koolispordi peamine eesmärk on tervislike ja aktiivsete eluviiside juurutamine“ ütleb Eesti Koolispordi Liidu president Lauri Luik ning lisab: „Tervislik toitumine lisaks sportimisele on väga oluline. Kujutle, et Sul on kõige ilusam ja treenitum koer, kes võidab kõik näitused ja võistlused. Kuidas Sa seda koera kohtleksid ja toidaksid? Kas joodaksid talle tundmatu sisuga magusaid limonaade või energiajooki ning söödaksid kartulikrõpse ja hamburgereid? Loomulikult ei teeks Sa seda. Kuid miks teevad paljud inimesed seda oma kehaga? Tervisliku toitumise klippide eesmärk on näidata inimestele kui kahjulikud võivad olla tooted mida igapäevaselt tarbime.“

Kõik klipid laetakse üles Eesti Koolispordi Liidu youtube´i kanalile ning Koolispordi kodulehele. Klipid on tootnud tunnustatud videomeister Steiv Silm.

Õpilased valmistavad ise energiajooki:

Lisainfo:

Henri Ausmaa,

Eesti Koolispordi Liidu projektijuht
henri@koolisport.ee;
372 5280096

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga