Mis toimub Kuursaaliga?

Haapsalu Kuursaali ümber toimuv teeb murelikuks. See on meie visiitkaart, millega peame hoolikalt ümber käima.

Esitasime täna linnavalitsusele arupärimise, milles palume korraldada avalik ja aus konkurss Haapsalu Kuursaalile haldaja leidmiseks. Meid teeb murelikuks, et linnavalitsus tegi lepingu Haapsalu Kutsehariduskeskusega ilma avaliku konkursita. Vaatamata sellele, et senine haldaja Sirje Ginter avaldas soovi haldamislepingut pikendada.

Lp Ingrid Danilov                                                                                                       
Haapsalu linnapea

 

Arupärimine

Palume selgitust, miks ei korraldanud Haapsalu linnavalitsus Haapsalu Kuursaali haldaja leidmiseks avalikku konkurssi?

Millistel alustel ja millele toetudes otsustas linnavalitsus, et Haapsalu Kutsehariduskeskus omab parimat visiooni ning suudab pakkuda parimat haldusteenust?

Kuna senine haldaja, Sirje Ginter, on avaldanud soovi Haapsalu Kuursaali haldamist jätkata, siis peame vajalikuks vähemalt avaliku konkursi korraldamist. Kuursaal on Haapsalu linna visiitkaart ja selle puhul ei saa teha subjektiivseid otsuseid.

Millel baseerub linnavalitsuse seisukoht, et Kuursaali Haapsalu Kutsehariduskeskusele üürile  andes paraneb selles toitlustuse ja teeninduse kvaliteet ehk paraneb kuursaali konkurentsivõime linna teiste toitlustusasutuste suhtes ning  oluline – suureneb kuursaali külastatavus ka Haapsalu elanike poolt.

Reformierakonna fraktsioon palub linnavalitsusel tühistada oma senine korraldus nr 119 (Üürilepingu sõlmimine Haapsalu Kutsehariduskeskusega (Kuursaal ja kõlakoda)) ja korraldada aus ning avalik konkurss. Linnajuhtimine ja sellega kaasnevad toimingud peavad olema läbipaistvad.

Lugupidamisega

Eesti Reformierakonna fraktsioon

Lauri Luik

RE fraktsiooni esimees

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga