Kes siis veel!

Tegemised 31. august- 6. september 2009
Tallinnas juba igav ei hakka. Linnas jalutades sain ise ka lõpuks teada, et Keskerakond on otsustanud pensione vähendada ning tööpuudust suurendada. Midagi oli vist veel, kuid see ei jäänud meelde. Mõni pind ei olnud veel Tallinnas rohelise paberiga kaetud, seega võiks need täis kleepida, ehk jääks paremini meelde.

Kummaline küll, kuidas nad pensione oma 28 häälega (sry, 27) riigikogus vähendavad, kuid prügikastid kannatavad ju kõike. Ei tea, kas leidub veel naiivseid, kes sellist jama usuks… Ma loodan, et ei leidu. Ma ei saa aru, kuidas saab üks erakond inimestele nii jõhkralt valetada ja kärbseid pähe ajada. Reformierakond on ütelnud korduvalt, et pensione me ei vähenda ning teeme kõik endist sõltuva, et loodaks uusi töökohti. Aga see on ju Keskerakond, kes siis veel…

Möödunud nädal algas riigikogu erakorralise istungiga, kus arutasime teisel lugemisel käibemaksu tõusust tekkinud komplikatsioonide leevendamiseks mõeldud seaduseelnõud.

Teisipäeva hommikul külastasin oma kooli- Haapsalu Wiedemanni Gümnaasiumit- kus tervitasin 1. septembri puhul koolivendi ja -õdesid ning oma endisi õpetajaid.

Riigikogu erakorraline istungjärk jätkus teisipäeva pärastlõunal, kus antud seadusepaketi kolmandal lugemisel vastu võtsime. Ka õiguskantsler otsustas kohtusse mitte pöörduda. Lõpp hea, kõik hea.

Kolmapäeval kohtusime Reformierakonna Haapsalu piirkonna kandidaatidega, et kinnitada valimisnimekiri, arutada kampaaniaplaani ning valimisprogrammi.

Õhtul kogunes Reformierakonna Läänemaa maakondliku organisatsiooni juhatus, et teha kokkuvõtted ja kinnitada Reformierakonna valimisnimekirjad ning saada ülevaade valimiseelsest seisust piirkondlikes organisatsioonides. Loe Reformierakonna kohalike valimiste kandidaatide kohta lähemalt SIIT!


Lääne MKO juhatus. Foto: erakogu

Möödunud nädalal kirjutasin maakonnalehte Lääne Elusse artikli, kus käsitlesin tänaseid Haapsalu murekohti, mida ühes Reformierakonnaga sügisel lahendama asume. Loe artiklit SIIT!

Lahendada on palju:


Bassein Kastani tn majade vahel. Foto: erakogu


Linnajuhtidele vist meeldib. Foto: erakogu


Ootamatult lõppev kõnnitee. Foto: erakogu


Ei soovita! Foto: erakogu


Shortcut. Foto: erakogu

Eelpool olevad pildid on tehtud ca 300 meetrisel lõigul. Kindlasti saab sellest kenakese järjejutu:)

Möödunud nädalal andsime esimestena Haapsalus sisse oma valimisnimekirja. Kaks aastat tasapisi tehtud tööd, et hea nimekiri kokku saada, on seljataga. Sel teel tuli taluda üle poolesaja negatiivse vastuse ning hulgaliselt kulutada energiat ja jõudu tublide inimeste motiveerimiseks. Leidus reetureid, kuid ka sõnapidajaid ja üllatajaid. Selline ta sai- Reformierakonna valimisnimekiri Haapsalus.

Nädalavahetusel toimus väga tähtis ja pidulik üritus- Isa tähistas oma juubelit. Kokkuvõtvalt võib öelda, et oli väga tore ja meeleolukas üritus.


Isaga. Foto: Reelika Pirk

Nädalale pani punkti Pärnus toimunud Jüri Jaansoni 2 silla jooks (9km). Kuna möödunud nädalavahetuste rasked võistlused on veel jalgades, siis õnnestus teha üsna napp isikliku rekordi parandus, nimelt olin sel korral 2 sekundit väledam. Aeg 31:40.


Leiad üles? Pärnu 2 silla jooks 2008. Foto: 2 silla klubi

1 asi veel- kas Sa topeltvikerkaart oled näinud?


Mitte päris igapäevane nähtus. Foto: erakogu

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga