Head algavat koolispordi aastat!

Hea õpilane, austatud õpetaja

Esimene september on tarkusepäev. See tuletab meile meelde, et õppimine, pidev areng ning targalt elamine on ilusa ja õnneliku elu alused.

Esimesse klassi astuja saab kingituseks aabitsa- tarkuste raamatu- mis õpetab selgeks ABC. Aabits aitab meil laduda vundamendi, millele hakkame tasapisi oma tarkustelossi rajama.

Tristar Estonia 2011

Kõik lossid saavad erinevad- üks suur ja ilus, teine veelgi suurem ja ilusam jne. Oluline on ehitada oma loss, just selline, millises Sulle elada meeldib. Tea, et tarkusteloss ei saa kunagi päris valmis ning selle väravaid tuleb ikka ja jälle õlitada, alusmüüri tugevdada, aknaid pesta ning katust kindlustada. Seda nii kaua, kui soovime õnnelikult elada.

Hea tarkuse tagaajaja. Kuna aabits on Sul olemas ning ABC ka juba tõenäoliselt selge, siis kingin Sulle sümboolselt paari tenniseid ja spordirõivad. Ka need aitavad Sul targalt elada.

Kui me liigume, teeme sporti ning elame tervislikult, siis naeratab elu meile vastu ja kingib juurde väärtuslikke ning õnnelikke aastaid, mida ühes oma kalli perekonna ja heade sõpradega nautida.

Soovin Sulle Eesti Koolispordi Liidu poolt ilusat kooliaasta algust, tarkust, tervist, õnne ja armastust. Ära iial lõpeta õppimist!

Lauri Luik
Eesti Koolispordi Liidu president

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga