Haapsalu 10km maanteejooksu tulemused

phoca_thumb_l_img_0082

10 km maanteejooksu protokoll 5. IV 2014. a Haapsalus.

Ilm: +6 kraadi, tuul 9 m/s SE.

Neiud (sündinud 1995. a või hiljem)

1.        44.32 Anastasija Skatško 24. VIII 2001 JK Tempo

2.        48.37 Liis Grete Atonen   20. V 2001    SK Audentes

3.        50.17 Hanna Liisa Salf    08. I  2002      SK Haapsalu

4.        51.43 Reneli Saumets      21. VI 2000    SK Haapsalu

5.        53.58 Marie Põlluaed      19. IX 2001     SK Haapsalu

6.        54.46 Kristiina Köster     16. VIII 1999  Läänemaa KJK

7.        64.31 Simona Seppi        05. VII 1999    SK Haapsalu

Noormehed (sündinud 1995. a või hiljem)

1.      35.00 Mark Abner         01. IX 1998    SK Stamina

2.      35.15 Marti Medar        28. V 1996      SK Stamina

3.      36.32 Mart Mendel       16. XI 1995     SK Stamina

4.      37.40 Igor Skatško        19.VIII 1996   JK Tempo

5.      39.53 Daniil Andrianov 28. VII 1997   JK Tempo

6.      40.24 Ruslan Sergatšov 17. VII 2000   JK Tempo

7.      43.47 Karol Hanga        16. VIII 2000  Keila

8.      44.30 Sergei Sannikov  28. VIII 2002  JK Tempo

          DNF   Urmet Pärna        08. XI  1998   Läänemaa KJK

          DNF   Germo Pärna       07. I  2000      Läänemaa KJK

Naised

1.  39.10 Kaisa Kukk              27. VII 1984  SK Sparta

2.     40.03 Kristiina Verevmägi 05. VI 1985   Täppsportlased

3.     42.32 Annika Vaher           26. VII 1972  JK Sarma

4.     42.53 Tiina Tross               07. VI 1967   Täppsportlased

5.     43.08 Kadri Jägel              30. III 1979    Täppsportlased

6.     43.09 Maret Valk              02. III 1979     SK Säde

7.     44.45 Kirsika Jõemets      02. XI 1985     Täppsportlased

8.     44.46 Anneli Tühis           14. IX 1976     Täppsportlased

9.     44.57 Ly Sillanurm           21. VI 1970     Täppsportlased

10.     46.22 Ly Märss                 25. X 1976       SK Säde

11.     48.49 Sjuzana Solonenkova 21. X 1990    OÜ Mercell

12.     52.46 Piret Raudkats          24. I 1977       Ridala vald

13.     52.57 Ragle Raudsepp       14. IX 1990    Läänemaa KJK

14.     53.17 Krista Hein               03. IX 1978    Laine Spaa

15.     53.39 Kaie Siilivask          11. XI 1979     Täppsportlased

16.     54.58 Leana Toomemägi   19. VIII 1987  SK Ridala

17.     55.31 Anna Poppeva                07. VIII 1993

18.     56.48 Mari Alvela                    12. X 1986     Rehabilitatsioonikeskus

19.     58.46 Katriin Jõevee                05. VII 1992  SK Kullamaa

20.     59.09 Karin Marjapuu              14. IX 1981   Tallinn

21.     60.54 MaariLiisa Kartau           20. II 1986    21CC triatloniklubi

22.     64.14 Kaja Rootare                   19. IX 1966   Haapsalu LV

     DNF  Inga Suik                        13. IX 1976   Täppsportlased

Mehed

1.     32.12 Sergei Tšerepannikov         15. VIII 1983 SK Stamina

2.     32.53 Jaanus Kallaste                   17. VI 1986    SK Stamina

3.     33.27 Rauno Reinart                    12. VII 1992  Koeru

4.     33.45 Argo Jõesoo                        27. X 1988     Spordikeskus

5.     34.29 Henek Tomson                   02. IX 1991   Sparta

6.     34.35 Janek Mai                          16. II 1989     SK Saare

7.     35.00 Janar Juhkov                      07. X 1987    Sparta

8.     35.07 Lauri Luik                         23. IV 1982    Läänemaa KJK

9.     35.22 Tanel Levkoi                     23. VIII 1990 Nõmme

10.     35.57 Christjan Lään                   16. VI 1974  Täppsportlased

11.     36.09 Rain Seepõld                     01. VIII 1989Täppsportlased

12.     36.23 AllanPeeter Jaaska            05. VIII 1970 Täppsportlased

13.     36.40 Indrek Ots                         21. XI 1988   Rapla

14.     36.44 Jaan Õun                           23. VI 1984   Täppsportlased

15.     36.55 Ahto Jakson                      29. VIII 1971 Täppsportlased

16.     37.18 Hanno Kindel                   06. VIII 1968 Täppsportlased

17.     37.40 Kristjan Enno                    17. VI 1973    Täppsportlased

18.     37.41 Raido Raspel                     17. X 1967     Sparta

19.     38.24 Jaanus Mäe                        19. IV 1980    MTÜ Treenitus

20.     38.30 Innar Sepp                         02. VII 1967   JK Sarma

21.     39.03 Ragnar Kaasik                   21. IV 1975    Jüri

22.     39.09 Kaarel Barinov                  04. XI 1985    Sparta

23.     39.22 Andrus Hellermaa              15. IV 1987   Liina klubi

24.     39.41 Silver Vürmer                    11.VI 1980     Täppsportlased

25.     39.48 Teno Ilves                           07. IX 1974   Läänemaa KJK

26.     39.52 Eero Mõttus                        07. V 1974    Täppsportlased

27.     39.53 Heigo Hein                         30. I 1976      Läänemaa KJK

28.     39.54 Kalle Palling                       27. II 1985    Sparta

29.     41.13 Andre Abner                       23.VII 1970   Stamina

30.     41.21 Urmas Kaljurand                28. IV 1961   Stamina

31.     41.42 Jaanus Pedak                       01. IV 1966  Saku

32.     41.43 Vahur Mäe                          24. V 1980    Pärnumaa SL

33.     41.47 Joonas Tomingas                17. XI 1989   Läänemaa KJK

34.     41.59 Erki Koppel                        07. VII 1975  Sparta

35.     42.03 Mait Leemet                       16. III 1984    Sparta

36.     42.41 Vambo Oolberg                       21. XI 1971   Roosa Mehike

37.     42.49 Toomas Pärnassalu                  22. XII 1968 Täppsportlased

38.     43.54 Knut Hanga                             15. VII 1970  Kose vald

39.     44.13 Ivo Müürsepp                          16. XI 1980    TTÜ

40.     45.21 Mattis Liiva                              01. VII 1985   OÜ Ananke

41.     45.53 Raido Kängsepp                       18. VII 1984   Põldotsa

42.     46.03 Taavi Kivisalu                           20. V 1984     Ericsson

43.     46.12 Ergo Lilinenberg                       03. VI 1974   Täppsportlased

44.     46.14 Janek Prümmel                        26. XI 1979    Tabasalu

45.     46.25 Rain Neimar                             21. IX 1976

46.     46.36 Andres Kukk                             26. IV 1987   Õnnemari OÜ

47.     46.57 Herki Sulend                             25. VII 1977  Kristiine

48.     47.07 Tarmo Tarlap                             25. VII 1970 Porter Razing

49.     47.23 Aivar Köök                                24. III 1966  Goodmark

50.     47.24 Tõnu Park                                  23. XI 1967  Täppsportlased

51.     48.15 Raul Mändla                              20. IX 1972  Täppsportlased

52.     48.22 Indrek Arula                              30. XI 1974  FIE Fotograaf

53.     48.37 Meelis Atonen                           05. XII 1966 VAK Staier

54.     52.47 Robert Põlluaed                        08. XII 1991  Haapsalu

55.     52.49 Joosep Padu                              17. XI 1993   Haapsalu

56.     52.53Kairo Raudkats                         24. VII 1977  Ridala

57.     52.55 Simo Sepp                                09. IX 1990 Humanitaar Instituut

58.     54.39 Kaidar Viitmaa                         16. III 1984  Täppsportlased

59.     55.38 Martin Kängsepp                      01. VIII 1990 Põldotsa

60.     60.37 Villu Veel                                  24. IV 1971   JK Sarma

61.     64.14 Ott Rootare                               27. IV 1966 Rehabilitatsiooni keskus

Võistluste peakohtunik: ____________________ (Endel Susi)

võistluste peasekretär:______________________ (Katrin Naan)

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.