Eesti Koolispordi Liidu ühisprojekt Jaansoni 2 silla jooksuga õnnestus hästi

Ässad esireas, vähem ässad teises

Nädalavahetusel toimus esmakordselt Eesti Koolispordi Liidu (EKSL) kooliaasta alguse projekt “Reipalt Koolipinki” ühes Jüri Jaansoni 2 silla jooksuga. Suured tänud kõigile abilistele EKSL-ist ning loomulikult sügav kummardus Jüri Jaansoni ja tema korraldusmeeskonna ees. JJ 2 silla jooks on üks hilissuviseid suuri spordielamusi, millest eemale jäämine oleks patt 🙂

Jüri Jaansoni 2 silla jooks

Osavõturohkeimad koolid olid: Valgu põhikooli ja Pärnu Koidula Gümnaasium. Nendele läksid ka EKSL-i eriauhinnad (Valgeranna seikluspargi grupipääsmed). Palju õnne.

Osavõturohkeim kool

Hea meel on tõdeda, et sel aastal oli 2 silla jooksu radadel rekordarv spordisõpru. Seda nii põhidistantsil kui ka lastejooksudes ja kepikõnnil. Esmakordselt olid võistlustules ka ratastoolis võistlejad.

9 km pikkuse distantsi lõpetas 1155 jooksjat, varasügiseselt ilusat ilma nautis 450 Kahe Silla retkel osalenud käijat. Esmakordselt toimunud 4,5 km pikkusel Kahe Silla ratastoolisõidul osalenuid oli üle 20.

Viimasel kiirel jooksul enne pühapäevast Tallinna maratoni õnnestus Jaansoni 2 silla rada läbida 31.19, mis tõi üldarvestuses 21. koha.

Lisainfo: http://2silda.ee/?id=188

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga