e-st ja IT-st

Tore, et aktiivsem diskussioon e-riigi teemal on lõpuks käima läinud. Kui asjast avalikult räägitakse, siis hakkab ilmselt olukord ka selginema ja konkreetsemat kuju võtma.

Minu eesmärk sellele teemale tähelepanu juhtides oli ühene- tuua selgust e-riigi koordineerimisse ja edasistesse arengutesse. Pole esmatähtis, mis on inimese nimi, kes teemaga tegeleb, oluline on see, et asjaga toimetataks ja seda ka reaalses elus tunda oleks.

Regionaalminister on komplekteerimas meeskonda, mis e-riigi teemaga edaspidi aktiivsemalt tegelema hakkab, see on suur samm edasi. Oleks sellest varem kuulnud, poleks ehk eelmist blogisissekannet teinudki.

Pole kahtlust, et vastutaja ja eestvedaja peab igal ettevõtmisel olema. Hea, et regionaalminister on valmis selle teemaga tõsiselt edasi minema.

Nüüd on oluline keskenduda konstruktiivsele koostööle ning tulevikuarengutele, et Eestit tõstetaks edaspidigi esile kui innovaatilist ja infotehnoloogiliselt kõrgelt arenenud riiki.

Paljuräägitud e-riik ei tohi kujuneda tühjaks sõnakõlksuks vaid pigem sisukaks ja järjepidevaks projektiks, mille peamine eesmärk on muuta inimeste elu lihtsamaks ja mugavamaks ning igapäevatoimetused ökonoomsemaks.

 

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga