DNB vana-aasta jooks

9. DNB Vana-aasta jooks
18. detsember 2011 – 6,2 km tulemused – Rocca al Mare

Täiendatud – Updated: 18.12.2011 14:23:14

Koht Nkoht Nr Nimi Klubi Aeg Kaotus
1 16 FOSTI ROMAN Stamina Arcotransport tiim 0:19:16.0
2 192 VALLIMÄE VILJAR Sportkeskus.ee 0:19:17.0 0:00:01.0
3 158 SIMPSON MARTIN Sportkeskus.ee 0:20:26.6 0:01:10.6
4 112 NIKOLAJEV ILJA Stamina Arcotransport tiim 0:20:56.9 0:01:40.9
5 83 LILLEOJA KAAREL Stamina Arcotransport tiim 0:21:03.3 0:01:47.3
6 218 LUIK LAURI Läänemaa KJK 0:21:10.6 0:01:54.6
7 188 VAHER VLADIMIR Stamina Arcotransport tiim 0:21:34.5 0:02:18.5
8 9 DZJUBA ILJA Stamina Arcotransport tiim 0:21:57.7 0:02:41.7
9 3 AIM ALLAN TÜ ASK 0:22:16.4 0:03:00.4
10 147 ROSEN ULF 21 cc 0:22:21.6 0:03:05.6
11 73 KUUSALU ASKO Stamina SK 0:22:32.6 0:03:16.6
12 1 164 TALTS EVELIN Stamina Arcotransport tiim 0:22:40.9 0:03:24.9
13 202 VOOLAID RAIMOND 0:23:28.2 0:04:12.2
14 56 KESKPAIK KERT Sparta 0:23:39.3 0:04:23.3
15 209 ÕUN JAAN 0:23:43.5 0:04:27.5
16 57 KINDEL HANNO FB Jooksmine 0:23:46.3 0:04:30.3
17 166 TATTER AHTO Sportkeskus.ee 0:23:51.3 0:04:35.3
18 12 ENN LAURI 0:23:57.0 0:04:41.0
19 108 NADEL MARIO kuusalu sk 0:24:01.6 0:04:45.6
20 72 KUTSAR AARE 0:24:13.2 0:04:57.2
21 10 EINASTO MART 0:24:20.6 0:05:04.6
22 2 106 MÄGI MERILL Stamina Arcotransport tiim 0:24:40.2 0:05:24.2
23 24 HELLERMA ANDRES 0:24:49.6 0:05:33.6
24 7 BILOZOR KONSTANTIN Elujooks 0:24:52.8 0:05:36.8
25 69 KRIMM RAIDO JK Jalgpallihaigla 0:25:20.8 0:06:04.8
26 3 232 ULJAS EGLE Stamina 0:25:22.7 0:06:06.7
27 226 KALLAS ATS Albe Team 0:25:26.3 0:06:10.3
28 206 VÄLBA TARVO DHL 0:25:37.6 0:06:21.6
29 115 OOLBERG VAMBO 0:25:38.8 0:06:22.8
30 8 DOYLE LIAM Haldon Trail Runners 0:25:54.4 0:06:38.4
31 143 RAUN RAIN 0:25:58.1 0:06:42.1
32 2 ABNER MARK 0:26:33.6 0:07:17.6
33 135 PUUST RAIDO 0:26:53.5 0:07:37.5
34 97 MEOS TÕNU SK Schnelli 0:26:57.7 0:07:41.7
35 225 ADELBERT MARKKO Albe Team 0:27:13.6 0:07:57.6
36 117 PAJOMA HANS DNB 0:27:26.2 0:08:10.2
37 152 SAAR LAUR 0:27:35.9 0:08:19.9
38 103 MUUK MARDEN 0:27:48.0 0:08:32.0
39 114 NUGA AHTI 0:27:48.2 0:08:32.2
40 4 18 GOLUBOVSKAJA ANNELI Alexela Oil spordiklubi 0:27:52.0 0:08:36.0
41 17 GLUHHOVTSENKO MAKSIM 0:27:54.6 0:08:38.6
42 52 KASKA MARKO 0:27:58.1 0:08:42.1
43 233 TIKVA INDREK Albe Team 0:28:00.7 0:08:44.7
44 145 REITSAK INDREK 0:28:08.4 0:08:52.4
45 5 58 KIVI LIINA JOOKSUPARTNER 0:28:08.7 0:08:52.7
46 77 LAANMETS JÜRI 0:28:14.0 0:08:58.0
47 30 IGNATENKO INGMAR 0:28:18.3 0:09:02.3
48 38 JUUS KARL 0:28:20.6 0:09:04.6
49 6 31 IKKO ANGELINA Tallinna SS Kalev 0:28:24.6 0:09:08.6
50 126 PETERSON KRISTJAN 0:28:24.9 0:09:08.9
51 7 222 VALLASTE KRISTEL Jooksupartner 0:28:33.6 0:09:17.6
52 105 MÄGI INDREK 0:28:34.7 0:09:18.7
53 191 VALGE JANEK 0:28:37.8 0:09:21.8
54 98 METSKÜLA ÜLLAR 0:28:45.1 0:09:29.1
55 229 LEHMANN ANDREAS 0:28:47.4 0:09:31.4
56 207 VÄRK RENÉ 0:28:52.7 0:09:36.7
57 119 PAJUR MAAREK Itella Logistics 0:28:54.5 0:09:38.5
58 64 KONGO KRISTJAN 0:28:55.9 0:09:39.9
59 153 SAKKEUS JÜRI 0:29:01.4 0:09:45.4
60 54 KESA RAIMOND 0:29:02.9 0:09:46.9
61 29 HÄMÄLÄINEN KEIO 0:29:09.4 0:09:53.4
62 185 UUSMA ANDRES 0:29:12.4 0:09:56.4
63 131 PRANGEL KRISTO Hansa SK 0:29:13.2 0:09:57.2
64 194 VANHEMEL MARTIJN DNB 0:29:13.5 0:09:57.5
65 8 227 MEERIT MERJE PVSKK 0:29:14.1 0:09:58.1
66 9 217 SOOVIK MARI-LIIS Harku Sõudespinning 0:29:17.0 0:10:01.0
67 167 TEEORG URMAS 0:29:19.9 0:10:03.9
68 184 TUVIKENE LEONHARD Eesti Raudtee SK 0:29:22.7 0:10:06.7
69 146 RENNIT LEHO Albe Team 0:29:24.4 0:10:08.4
70 113 NILSON KOIT 0:29:41.1 0:10:25.1
71 34 JAHILO VALDO 0:29:42.5 0:10:26.5
72 230 RÕIVAS TAAVI 0:29:46.2 0:10:30.2
73 172 TOHVER EERO 0:29:46.4 0:10:30.4
74 10 193 VALTER JÄRVI 0:29:55.3 0:10:39.3
75 198 VIISIMAA MATTI EKVA 0:29:58.1 0:10:42.1
76 11 59 KIVISTIK STINA 0:30:02.2 0:10:46.2
77 12 223 RIGA HELEN Albe Team 0:30:11.4 0:10:55.4
78 39 JÕESAAR RAINER 0:30:15.3 0:10:59.3
79 13 67 KRIEGER MARGIT 0:30:19.4 0:11:03.4
80 1 AALIK MARKO Mikitamäe Aironmään Klubi 0:30:19.9 0:11:03.9
81 4 ALAJAAN ANDRES 0:30:21.2 0:11:05.2
82 175 TOOMINGAS JAAN 0:30:28.1 0:11:12.1
83 102 MUZAKKO MARGO 0:30:30.4 0:11:14.4
84 144 REINTAL TAIVO DNB 0:30:32.1 0:11:16.1
85 14 156 SELEZNJOVA JULIA 0:30:53.0 0:11:37.0
86 161 SOOSAAR SANDER 0:31:34.8 0:12:18.8
87 15 110 NAISSON GERLIN adidas 0:31:39.4 0:12:23.4
88 16 42 KADARI LIINA adidas 0:31:39.7 0:12:23.7
89 181 TULP KRISTJAN Slacker Running 0:31:53.8 0:12:37.8
90 17 186 UUSTAL KRISTIINA DNB 0:32:00.2 0:12:44.2
91 18 88 LOSS KERSTIN DNB 0:32:01.7 0:12:45.7
92 19 139 PÄRTEL MARGIT 0:32:15.0 0:12:59.0
93 20 76 KÖÖP KADRI 0:32:27.4 0:13:11.4
94 221 LIIV DAIMAR Liivide SK 0:32:34.1 0:13:18.1
95 21 43 KAHUR KRISTIINA FB Jooksmine 0:32:36.7 0:13:20.7
96 22 90 LUTS EGE 0:32:43.6 0:13:27.6
97 234 HEINSALU RAUL Albe Teams 0:32:47.3 0:13:31.3
98 199 VINKEL ANDRE Aabe Varuosad 0:32:51.1 0:13:35.1
99 63 KONGA ANDRUS 0:32:58.3 0:13:42.3
100 220 LUNG MARTI Porter Lung 0:32:58.4 0:13:42.4
101 210 ÜPRUS ERIK-VOLDEMAR Loksa CE 0:33:09.9 0:13:53.9
102 23 211 BELOKURVA EVE SK KÄNGURU 0:33:11.2 0:13:55.2
103 160 SOONE RAIN 0:33:13.0 0:13:57.0
104 24 23 HEINARU MARIS DNB 0:33:17.1 0:14:01.1
105 51 KARJUS KAIDO Artman Racing 0:33:20.7 0:14:04.7
106 25 70 KUIV KADILIIS 0:33:25.3 0:14:09.3
107 26 163 ZUKKER KÜLLIKE 0:33:28.9 0:14:12.9
108 27 228 KAUP EDA 0:33:32.1 0:14:16.1
109 28 45 PÄRT KATRIN 0:33:53.1 0:14:37.1
110 231 LAASBERG KALLE Hansa Spordiklubi 0:33:53.4 0:14:37.4
111 29 124 PEIAL EVELIN 0:34:02.2 0:14:46.2
112 71 KURVITS AIN 0:34:09.8 0:14:53.8
113 177 TORIM TARMO 0:34:09.9 0:14:53.9
114 183 TUURMANN KRISTO 0:34:19.1 0:15:03.1
115 68 KRIEGER OLIVER 0:34:21.0 0:15:05.0
116 212 SMUROV DMITRI 0:34:34.3 0:15:18.3
117 205 VUKS PRIIT DNB 0:34:41.6 0:15:25.6
118 91 MAASIK KRISTJAN 0:34:46.6 0:15:30.6
119 30 107 MÄGI TRIIN 0:34:48.4 0:15:32.4
120 31 60 KLEBERG KADI Aabe Varuosad 0:34:55.4 0:15:39.4
121 32 128 PIIRMETS PILLE-RIIN 0:34:59.4 0:15:43.4
122 33 25 HILLER TIINA DNB 0:35:13.6 0:15:57.6
123 34 123 PEETS KADI 0:35:16.2 0:16:00.2
124 109 NAEL PAAVO Tallinn Marathon Team 0:35:21.2 0:16:05.2
125 35 168 TEHVER LIIS Tallinn Marathon Team 0:35:22.1 0:16:06.1
126 49 KANTER GERD Sparta 0:35:22.4 0:16:06.4
127 84 LILLIALLIK MATI Tallinn Marathon Team 0:35:22.4 0:16:06.4
128 36 40 JÄRVALT RENNA Tallinn Marathon Team 0:35:22.8 0:16:06.8
129 44 KAIBALD ANDRE SK Porter Racing 0:35:24.8 0:16:08.8
130 37 20 GRÜNBERG KRISTIINA SK Porter Racing 0:35:25.1 0:16:09.1
131 38 204 VOSMI MARILI 0:35:25.6 0:16:09.6
132 19 GRÜNBERG HARRY SK Porter Racing 0:35:25.7 0:16:09.7
133 100 MURU JUHAN SK Porter Racing 0:35:25.8 0:16:09.8
134 21 GRÜNBERG PRIIT SK Porter Racing 0:35:26.1 0:16:10.1
135 39 190 VALDMAA HILLE 0:35:31.9 0:16:15.9
136 133 PROOS ALMAR 0:35:46.5 0:16:30.5
137 40 219 TÄLLI HELEN 0:36:04.0 0:16:48.0
138 41 169 TEPPAND ENNIKE 0:36:07.9 0:16:51.9
139 22 HAIDAK MARKO 0:36:08.9 0:16:52.9
140 203 VOOLAID VELLO 0:36:17.2 0:17:01.2
141 15 ESPERK TAAVI Tallinn Marathon Team 0:36:25.9 0:17:09.9
142 42 151 SAAR KATRIN FB Jooksmine 0:36:36.3 0:17:20.3
143 43 173 TOIME KELLI 0:36:37.6 0:17:21.6
144 44 130 PLOOM MERJE 0:36:39.3 0:17:23.3
145 45 224 KALEV KRISTIINE Albe Team 0:36:39.8 0:17:23.8
146 46 138 PÕLDNIIT PILLE 0:36:53.8 0:17:37.8
147 47 118 PAJU ELERI 0:37:02.7 0:17:46.7
148 48 129 PIIRSOO CLELIA 0:37:04.8 0:17:48.8
149 49 122 PEEBO MARGIT 0:37:04.9 0:17:48.9
150 50 137 PÕLDNIIT LIINA 0:37:07.5 0:17:51.5
151 51 176 TORIM ENELA Ida-Tallinna Keskhaigla 0:37:20.5 0:18:04.5
152 52 99 MOIK ERLI DNB 0:37:25.9 0:18:09.9
153 53 61 KOLLO MERLE 0:37:33.0 0:18:17.0
154 54 116 PAET TIINA 0:37:37.6 0:18:21.6
155 96 MELTSAS VEIKO 0:37:38.1 0:18:22.1
156 6 BACHMANN ENN 0:37:42.1 0:18:26.1
157 55 149 RÕNGELEP MARIS 0:37:56.3 0:18:40.3
158 56 50 KARJAHÄRM TIINA adidas 0:38:00.4 0:18:44.4
159 66 KOOVIT TAAVI Sparta 0:38:00.6 0:18:44.6
160 46 KAJARI MART Sparta 0:38:00.9 0:18:44.9
161 57 53 KELO KATRIN 0:38:06.4 0:18:50.4
162 58 86 LIPPE SIRJE Eesti Kergejõustikuliit 0:38:14.9 0:18:58.9
163 59 132 PRIIMETS AAVE 0:38:45.3 0:19:29.3
164 5 AVASTU VILJAR 0:38:58.5 0:19:42.5
165 62 KOLOS TOOMAS 0:38:59.1 0:19:43.1
166 61 47 KALLAS PIIA Hansa SK 0:39:09.2 0:19:53.2
167 60 174 TOOM JAANIKA 0:39:09.2 0:19:53.2
168 62 94 MARKVARDT MARGARET adidas 0:39:11.4 0:19:55.4
169 93 MARKVARDT AGO adidas 0:39:11.7 0:19:55.7
170 63 85 LIMBERG TRIIN 0:39:19.9 0:20:03.9
171 197 VIHERPUU RIHARD 0:39:33.2 0:20:17.2
172 196 VIHERPUU HANNES WÜRTH 0:39:33.6 0:20:17.6
173 37 JOA OLEV 0:39:33.8 0:20:17.8
174 64 136 PÕDER PIRET 0:39:37.2 0:20:21.2
175 95 MELL KARL 0:39:54.5 0:20:38.5
176 65 214 KASS VICTORIA 0:39:59.5 0:20:43.5
177 66 215 AARE ELISABETH V Management 0:40:00.3 0:20:44.3
178 189 VALDMAA ANTS 0:40:21.2 0:21:05.2
179 67 171 TOBIAS EVE 0:40:54.8 0:21:38.8
180 68 179 TUISK ANNIKA 0:41:12.0 0:21:56.0
181 69 101 MUSTEN LAURA 0:41:28.7 0:22:12.7
182 70 134 PUSKAR ÜLLE 0:41:29.9 0:22:13.9
183 71 36 JEVONEN LJUDMILLA DNB 0:42:00.2 0:22:44.2
184 72 48 KALMETS ELLEN Aabe Varuosad 0:42:39.4 0:23:23.4
185 33 JAAGO MARGUS Tallinn Marathon Team 0:43:25.8 0:24:09.8
186 201 VLASSOV RICHARD Costa Bicicleta 0:43:57.4 0:24:41.4
187 73 200 VLASSOV DAGMAR Costa Bicicleta 0:43:57.8 0:24:41.8
188 89 LUHATS TOOMAS 0:43:58.4 0:24:42.4
189 154 SALUMÄE PRIIT Hawaii Express 0:43:58.4 0:24:42.4
190 74 213 KALDAM KADRI 0:47:01.7 0:27:45.7
191 75 165 TAMM MERILI DNB 0:47:32.8 0:28:16.8
192 14 ERILAID VÄINO 0:48:47.3 0:29:31.3
193 76 27 HINDREA LILY 0:53:55.9 0:34:39.9
194 26 HINDREA AHTO 0:53:56.1 0:34:40.1
195 77 32 ILVES JULIA DNB 0:55:07.1 0:35:51.1
196 78 216 LUHILA GILLE DNB 0:55:07.4 0:35:51.4
197 79 28 HÄMÄLÄINEN KATRIN 0:56:57.9 0:37:41.9
198 80 11 EIRAND GERDA 0:56:58.3 0:37:42.3
199 81 41 JÄRVE MERLIN DNB 1:01:29.3 0:42:13.3
200 82 104 MÕIS MARI DNB 1:01:29.7 0:42:13.7
Ajavõtt ja tulemused – ChampionChip Eesti 2011

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.