Tänud, et tulid, veel parem, kui loed :)

Aitäh, vahvad inimesed, kes tulite eile raamatu esitlusele. Tore on näha, et ei pidanud oma mõtteid päris sahtlipõhja kirjutama:) Olen meelitatud, kui see raamat aitab Sul end mõnes olukorras ära tunda ning kui mõne koha peal naerma pahvatad (see oleks eriti lahe, sest minu naljad ei jõua tihti kohale:).

Mulle väga meeldiks, kui selle raamatu lugemine aitaks Sul tõeliseks sõbraks saada oma sisemise minaga (maakeeli öeldes, aitaks võita hirme, komplekse ja halbu mõtteid, mida endale ise tihti tekitame), viiks Sind kohtadesse, kust saad inspiratsiooni millegi absoluutselt erakordse loomiseks ja annaks Sulle motivatsiooni sirge seljaga ning nägu naerul oma eesmärkide poole liikumiseks ja väljakutsete vastuvõtmiseks ning ületamiseks.

Kui Sa seda juba teinud ei ole, siis väga loodan, et seda raamatut lugedes saad enda jaoks kirja panna oma ELU top5- need väärtused, mida soovid end eluteel saatmas näha. Mulle meeldiks, kui see raamat tekitaks Sinus küsimusi, millele hakkad vastuseid otsima. Veel parem, kui leiaksid need vastused näiteks raamatu teistkordsel lugemisel. Eriti vahva oleks aga see, kui sooviksid midagi täpsustada ning kirjutaksid või helistaksid mulle 🙂
Head lugemist!

“Elu on parim aeg elamiseks!”
Lauri

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga