Täna avasime ametlikult Haapsalu tennisehalli


Tänane Haapsalu tennisehalli avamine tõi kohale mitusada spordisõpra. Loodame, et spordiobjektide arendamine võimaldab Läänemaalt sirguda uutel Palusaludel, Kaabermaadel, Novosjolovitel ja Kanepitel. Pildil servib Sõõrumaa, võrgus Kanepi.

Minu tänane sõnavõtt:

Head spordisõbrad, lugupeetud läänlased.

Aktiivse spordiharrastajana on mul siiras heameel, et Haapsallu on lisandumas veel üks suurepärane spordiobjekt- Haapsalu tennisehall, millest ma loodan, et peagi suudame välja arendada universaalse spordikompleksi.

See on viimase 10 aasta jooksul juba kolmas suur spordirajatis, mis Haapsallu ehitatud, Haapsalu Wiedemanni spordihoone ja Haapsalu ujula kõrval. Lisaks veel terve rida olulisi spordiobjekte üle Läänemaa, alustades näiteks Risti kooli võimlast ja jalgpallistaadionist, kergliiklusteedest ja lõpetades Palivere suusaradadega.

Need kõik objektid kannavad endis tohutut potentsiaali, eelkõige inimeste tervis ja heade sporditulemuste näol, kuid ka selle näol, et siia tuua suuri ja mainekaid spordivõistlusi- tenniseturniire, kergejõustikuvõistlusi või juba järgmisel suvel siin samas staadionil aset leidvaid juuniorite jalgpalli Euroopa Meistrivõistlusi, mille tarvis oleme staadionile peagi ka uut investeeringut tegemas.

Kuid kõige selle juures on oluline mõista, et spordiobjektide ehitamine pole eesmärk omaette. Betoon on vaid vahend. Vahend selleks, et luua meie inimestele võimalused täisväärtuslikuks ja sportlikuks eluks ning saavutussportlastele tingimused arenemiseks, et ka tulevikus sirguks Läänemaalt Palusalusid, Kaabermaid, Novosjoloveid ja Kanepeid.

Head spordisõbrad, kasutagem neid võimalusi ning kutsugem ka oma sõpru ja tuttavaid spordi juurde. Jõudu ja tervist meile! Aitäh.

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga