Suvetööl haridusvaldkonnas

Tänasel hariduskonverentsil keskendusime üldharidusele, mille keskmes on õpilased ja õpetajad, hariduse kvaliteedi tõstmine, koolivõrgu korrastamine ning finantseerimise efektiivsemaks muutmine. Väike fotomeenutus parlamendiliikmete paneeldiskussioonist:


Nädala esimesel poolel esindasin Eestit ühes kolme aktiivse noorega Moldovas toimunud haridusteemalisel seminaril. Korraldajaks Eesti Liberalismi Akadeemia. Vasakult: Mihai Ghimpu (Moldova liberaalide president), Graham Watson (ELDR president), Susanne Hartig (ELF tegevjuht), Lauri Luik (Liberalismi Akadeemia).

 

Kohalik kali, see pole nali. Pildil lisaks minule veel kolm toredat Eesti liberaali. Vasakult:  Brit Tammeorg, Maarja-Liis Merimetsa ja Tiina Ojakallas.


Kuulan süvenenult Moldova parlamendisaadikut Valeriut.

 


Rääkisin Moldova, Valgevene, Gruusia, Aserbaidžaani ja Ukraina noortele meie haridusreformidest.

 

Möödunud nädalal Pärnus koolivõrgu parendamise teemalisel arutelul tõstatus haridusinimeste soov suunata 2014-2020 aasta struktuurivahendeid gümnaasiumivõrgu kõrval ka kodulähedaste ja turvaliste põhikoolide korrastamisse.

 


Eesti Koolispordi Liidu suvemängud Meri ja Päike on selleks korraks edukalt ühel pool. Keep ya head up!!!

 


Eesti Koolispordi Liidu suvemängude Meri ja Päike raames koristas ca 250 koolinoort Hiiumaal mereäärt. Kokku mitu autokastitäit prügi, kõike seda loodust surmavat, mis on inimeste endi tekitatud. Õnneks on meie noored targemad kui need, kelle rumalust mitme autoga ära tuli vedada.

 


No comments:(

 

 

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga