Reforminoored: Viisitamm rikub noorpoliitikute mainet

Nädalavahetusel Haapsalus kogunenud Reformierakonna Noortekogu eestseisuse hinnangul rikub Mart Viisitamm Pärnu linnapeana noorte poliitikute mainet.

„Kui Eestis on mitmeid asjalikke noori poliitikuid nagu Jüri Ratas, Sven Mikser, Silver Meikar ja veel viis reforminoorte Riigikogu liiget, siis Mart Viisitamme ülikõrge palk, vead linnajuhtimises ja viimaks priiskav mainekujundus rikub kõikide noorpoliitikute mainet,“ ütles reforminoorte eestseisuse esimees ja riigikogu liige Lauri Luik.

„Soovitame esmalt Mart Viisitammel endal mõista tema poolt avalikus elus aktiivsetele noortele tekitatavat kahju ja tagasi astuda. Kui seda ei juhtu, peaks Keskerakond või Pärnu koalitsioon leidma Pärnule uue ja pädeva linnapea.“

Reedel ilmnes, et Pärnu linnapea mainekujundus maksab 100 000 krooni kuus. Pärnu linna eelarve on kümnete miljonite kroonidega miinuses, Pärnu linnapea palk on samaväärne peaministri ja Tallinna linnapea palgaga ning Viisitamme tegevus linnapeana on mitmetes küsimustes ebapädev ning eneseimetlev.

Varasemate Pärnu linnapeadega pole kaasas käinud niivõrd negatiivset kajastust ega kriitikat nii ajakirjanduse, avalikkuse ja kaaspoliitikute poolt, seejuures hoolimata erakondlikust kuuluvusest.

 

Loe lisaks
Postimehest: http://www.postimees.ee/020608/esileht/siseuudised/334401.php
SLÕhtulehest: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=281797
Delfist: http://www.delfi.ee/archive/article.php?id=19036267
Eesti Päevalehest: http://www.epl.ee/artikkel/431022

 

 

 

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga