Reformierakond koolitab 12 noort poliitikut idast  

Reformierakonna Liberalismi Akadeemia eestvõttel viibivad 3.-6. juunini Tallinnas 12 noorpoliitikut Valgevenest, Moldovast, Ukrainast, Georgiast ja Eestist, et arutleda liberaalsete poliitiliste lahenduste, Euroopa Liidu ühise rahandusruumi ja naabruspoliitika kujundamise üle.

“Seminar Tallinnas on avalöögiks idapartnerlusriikide noorte liberaalsete poliitikute koolitusprogrammile, mille käigus peetakse loenguid ja debateeritakse rahandus- ja hariduspoliitika ning eurointegratsiooni teemadel,” kirjeldas akadeemia juht Rain Rosimannus.

“Seminaride sari jätkub Chishinaus ja Brüsselis. Soov oleks muuta selline idapartnerite noorteakadeemia iga-aastaseks traditsiooniks,” lisas ta.

Noorte liberaalsete poliitkute Tallinna seminari programmis esinevad rahandusminister Jürgen Ligi, SEB panga analüütik Peeter Koppel, Rootsi parlamendisaadik Martin Andreasson, europarlamendi eelarvekomisjoni liige, Läti ekspeaminister Ivars Godmanis, europarlamendi saadik Kristiina Ojuland ja poliitilise kommunikatsiooni ekspert Ott Lumi.

Debatte modereerib endine majandusminister Meelis Atonen. Osalejate auks annab õhtusöögi riigikogu asespiiker Laine Randjärv. Programmi käigus tutvuvad osalised ka Eesti parlamendi, Stenbocki maja, lennusadama ja IKT Demokeskusega.

Seminaride sari teostub Liberalismi Akadeemia ja Friedrich Naumanni Fondi koostöös, projekti toetab Euroopa Liberaalne Foorum.

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga