Reformierakond alustas Riigikogu valimiste kampaaniat „Võid kindel olla“

Reformierakond alustas 2011. aasta Riigikogu valimiste kampaaniat „Võid kindel olla“, mis toimub välimeedias, televisioonis ja internetis.

„Kutsume teisi Eesti erakondi kampaanias arutlema sisuliste küsimuste üle, mis on Eesti tuleviku jaoks olulised: majandus-, sotsiaal-, haridus- ja energeetikapoliitika,“ ütles Reformierakonna peasekretär Kristen Michal.

„Me kõik tahame, et palgad, pensionid ja peretoetused kasvaksid. On selge, et inimeste heaolu saab toetuda vaid tugevale majandusele ja stabiilsele kasvule. Selle saavutame, kui Eesti areng on kindlates ja kogenud kätes,“ sõnas Michal.

“Eesti inimesed võivad Reformierakonnale kindlad olla – oleme hoidnud riigi rahanduse korras, viinud majanduse uuele tõusule. Meile on ka järgmisel neljal aastal kõige tähtsam jätkata struktuurseid reforme majanduses, energeetikas, sotsiaal- ja haridusvaldkonnas, et tagada Põhjamaade kvaliteediga haridus ning stabiilne majanduskasv, mis võimaldab pakkuda heal tasemel avalikke teenuseid, turvalisust laiemalt ning tõsta pensione,“ lausus Reformierakonna peasekretär.

Reformierakonna valimisreklaamid on eetris alates 3. jaanuarist. Kõigi klippide läbiv sõnum on: „Kui majandus on kindlates kätes, läheb ka Sinu elu paremaks“.

Pensionid
Peretoetused
Palgad

Reformierakond on tänaseks avalikustanud haridus-, energeetika-, transpordi-, pere- ja rahvastiku-, majandus- ja rahandus-, tööturu-, sotsiaal- ja tervishoiu-, välis- ja riigikaitse-, IT-, rahvusvähemuste- ja riikluse poliitika programmid avalikuks aruteluks. Lõplikult kinnitab Reformierakond oma valimisnimekirja ja -programmi 15. jaanuaril 2011 toimuval Üldkogul Tallinnas.

Lisainfo:

Silver Pukk
Reformierakonna kommunikatsioonijuht
silver@reform.ee
5097147

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga