Maratonijooks Riigikokku

Täna, kus Riigikogu valimisteni on jäänud alla 80 päeva ning valimismaratoni stardipauk peagi kõlamas, on viimane aeg spordidress selga tõmmata ning jooksurajale tõtata.

Võime kindlad olla, et Riigikogu valimismaratoni rajale on kogunenud peale meie juba üsna suur hulk osavõtjaid. Kõigil terendamas silme ees eesmärk lõpetada 101 esimese seas. Kuid täna on ka viimane aeg, sest oodates veel mõned nädalad, võime rajale ilmudes näha heal juhul vaid eesjooksjate välkuvaid jalataldu. Olles stardis aga esimesed, on meil paremad võimalused olla võitjapositsioonidel ka finišijoonel.

Reformierakonnal on sellel maratonil vaat et kõige enam asja sinna 101 parima hulka. Meie seatud sihid näevad finišis Reformierakonnale ette suisa 27 positsiooni antud nimistus. Tänast Reformierakonna reitingut ning peaministrist erakonna esimehe Andrus Ansipi toetust arvestades ei ole üldse utoopiline ka 30 kohta parlamendis. Kuid siinkohal on oluline rõhutada, et ainult kõrge reiting meid täna veel võitjaiks ei krooni.

Ees seisab paarikuine teekond läbi tule ja vee, higi ning pisarate. Me kõik peame andma endist parima, et Reformierakond ületaks finišijoone liidrigrupis. Seda kõike ikka selle nimel, et jätkata Eesti juhtimist õigel teel. Igaühe panus on ääretult oluline. Isegi nende, kes ise jooksurajale tulnud ei ole. Toetav hääl raja kõrvalt on vaat et üks olulisemaid tegureid, mis meid julgustab ning meile jõudu annab.

Soovin meile kõigile jõudu ja jaksu sel raskel kuid põneval maratonil Riigikokku!

Lauri Luik

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga