Lauri Luik: eesmärgiks valimiste võit Läänemaal

Riigikogu liikme Lauri Luige sõnul on Reformierakonna seadnud eesmärgiks koguda Riigikogu valimistel Läänemaal 5000 häält ning saada Saare- Lääne- Hiiumaa ringkonnast 3 mandaati.
"Selleks, et saaksime Läänemaa inimeste huvide eest ka edaspidi hästi seista, oleme seadnud eesmärgiks võita riigikogu valimised Läänemaal. Meil on Läänemaa  ja kogu Eesti arendamiseks selge plaan erakonna programmi näol, mis on osaliselt juba ka avalikustatud," ütles Reformierakonna Läänemaa maakonnaorganisatsiooni (MKO) juht Lauri Luik 12. novembril Haapsalus toimunud MKO üldkoosolekul, kuhu oli kogunenud üle poolesaja reformierakondlase.

Üldkoosolekul andis ülevaate Haapsalu linna juhtimisest ning siiani tehtust linnapea Urmas Sukles. Teise külalisena esines rahandusminister Jürgen Ligi, kes tutvustas riigi rahanduslikku seisu ja üleminekut eurole.

Ligi sõnul on Eesti range eelarvepoliitika ning Euroopa üks väiksemaid eelarvedefitsiite ja välisvõlgasid andnud Eestile suure eelise väljuda kriisist kiiremini ning tugevamana kui teised Balti riigid. Rahandusministri sõnul loob euro tulek aluse mitmetele positiivsetele ootustele, milleks on investeeringud, uued töökohad ning tulevased palga- ja pensionitõusud.

Lauri Luik tutvustas maakondlikus organisatsioonis sel aastal toimunud sündmuseid ning maakonda toodud investeeringuid. Kokku on viimase nelja aasta jooksul tänu Reformierakonnale Läänemaale toodud üle 10 miljoni krooni investeeringuid.
Luik märkis ära ka selle, et tuleva aasta riigieelarves on tänu Reformierakonnale Wiedemanni Gümnaasiumi remondiks ette nähtud 42 miljonit krooni.

Reformierakonna esindus Läänemaal on Eesti erakondadest suurim.

Lisainfo:

Tõnu Parbus
Reformierakonna Läänemaa
arendusjuht
laane@reform.ee
5184888

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga