Läinud nädal

Tegemised 5.-11. mai 2008

Eelmise, kuid ka selle nädala poliitilistest kemplemistest kirjutasin blogis juba üksjagu. Vt lähemalt:

e-riigist: http://www.reform.ee/kandidaat/lauri-luik/blogi/1369/e-st-ja-it-st

keskikate majanduspoliitikast: http://www.reform.ee/kandidaat/lauri-luik/blogi/1379/keskerakond-ja-majanduspoliitika

Laari majanduspaketist ja sotside automaksust: http://www.reform.ee/kandidaat/lauri-luik/blogi/1392/copy-paste-pluss-1-rumal-idee

Eelmise nädala kahtlemata olulisim eelnõu riigikogus, mis ka kinnitatud sai, oli Eesti Vabariigi põhiseaduse muutmise seaduse eelnõu 47SE, mille eesmärk on korrastada riigikaitse juhtimist ning tugevdada tsiviilkontrolli kaitseväe üle.
Loe seletuskirja: http://www.riigikogu.ee/?page=pub_ooc_file&op=emsplain&content_type=text/html&file_id=93073

Teisipäeval kohtusin riigikogus Viimsi reforminoortega. Rääkisin neile tegemistest parlamendis ning andsin näpunäiteid noorteklubi aktiviseerimiseks ja arendamiseks.

Neljapäeval osalesin igakuisel Maaelu Edendamise Sihtasutuse nõukogu koosolekul.

Õhtul kogunesime Reformierakonna Läänemaa maakondliku organisatsiooni juhatusega juba koduseks saanud Ridala külaplatsil, et kerge grilli kõrval teha vahekokkuvõtteid toimunust ning plaane lähitulevikuks.


Juba koduseks saanud Ridala külaplats. Foto: erakogu

Pühapäev oli emadepäev. Kui hommikul emale lilled koos kallistusega üle antud, siis ruttasin Haapsalu kaubamaja ette, et ühes tublide reforminoortega jagada lilli ka teistele emadele. Poole tunniga jagasime ära üle saja nartsissi ning tõime naeratuse näole kõigile lilleõie saanud emadele.


Kampaaniajuht Reimo noorele emale lilli ulatamas. Foto: erakogu

Emadepäeval pöördusin Lääne Elus kõigi emade poole väikese tervitusega, kus muuhulgas loetlesin üles olulisemad perepoliitilised sammud, mida Reformierakonnaga oleme inimeste jaoks ära teinud ja tegemas. Loe lähemalt: http://www.lauriluik.ee/lauri-luik/tegemised/artiklid&nID=764


Värsked nartsissid ja naeratavad tüdrukud. Foto: erakogu

Kuna esmaspäeval toimus abiturientide ühiskonnaõpetuse eksam, siis jätkasime eelmisel aastal alguse saanud traditsiooni ja tegime päev enne Haapsalus Päeva Villas väikese seminari. Rääkisin noortele riigi juhtimisest, päevapoliitikast ning ühiskonnast.

Raskest lahingust pole organism veel täielikult taastunud. Võtan hoogu. Sellest ka kesine 36 km jooksu ja 400m ujumist

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga