Külaskäik kutsehariduskeskusesse

Tegemised 29. september- 5. oktoober

Kolmapäeval toimunud kohtumine Läänemaa pensionäridega kujunes ootuspäraselt edukaks. Nimetame seda pensionäride poliitikakooliks, kuna antud seminaridesarja eesmärk on anda pensionäridele adekvaatset informatsiooni otse allikast ning vastata huviliste küsimustele päevapoliitilistel teemadel. Loe lähemalt ürituse blogisissekannet: http://www.reform.ee/kandidaat/lauri-luik/blogi/1604/pensionaride-poliitikakool

Oktoobrikuu esimestel päevadel alustasime ka Läänemaa koolide külastamist. Eesmärk on teavitada kooliõpilasi, eelkõige abituriente ning kõrgemas astmes edasiõppijaid riigis ja poliitikas toimuvast, vastata huviliste küsimustele ning tuua informatsioon inimesteni otse allikast.

Esimene kohtumine leidis aset Läänemaa Kutsehariduskeskuses. Ühe olulisema teemana tõstatus noorte väljaränne Läänemaalt. Analüüsisime võimalusi, kuidas ja miks noored peaksid kodukohta peale õpinguid ja elukogemuste omandamist tagasi suunduma. Lähiajal on plaan läbi käia kõik Läänemaa koolid.

Erakonna IT-ja innovatsiooni töögrupis andis Hannes Astok ülevaate riigi tänasest seisust IT valdkonnas. Jätkasime arutelu kitsaskohtade üle avaliku sektori asjaajamistes.

Reedel kogunesime spordiliit Läänela juhatusega, et arutada Haapsallu kavandatava universaalspordihalli teemat ning vaadata üle jooksvad projektid ja lähituleviku plaanid. Tegime avalduse Haapsalu Linnavalitsusele, kus rõhutasime seda, et uue halli ehitamisel tuleb kindlasti arvestada võimalikult paljude spordialade huvidega.


Palivere terviserajal. Foto: erakogu

Laupäeval osalesin Paliveres toimuval kepikõnni avavõistlusel. Üritusele oli tulnud ligi 100 tubli tervisesportlast üle Läänemaa. Peakorraldajad olid Mati ja Kalev Kallemets. Tubli töö!

Nädalavahetusel korraldasin kampaaniameeskonnale ja Haapsalu Noorte Reformiklubi liikmetele koosoleku Sepa talus Harjumaal. Vaata fotoülevaadet üritusest: http://www.reform.ee/kandidaat/lauri-luik/blogi/1607/kampaaniameeskonnaga-kiikingus

Pühapäev oli oluline päev õpetajatele. Õpetajatepäevaõnnitluse, mille said kõik Haapsalu õpetajad, leiad siit: http://www.reform.ee/kandidaat/lauri-luik/blogi/1605/hea-opetaja

Pühapäeval osalesin ka Paide-Türi rahvajooksul. Üldkokkuvõttes 33. koht ja aeg ca 52.05 oli mõne sekundi võrra kehvem kui eelmisel aastal. Põhjus on ilmselge- nädalatagune maraton. 42 km taastumine võtab aega.


Kairiga. Foto: erakogu


Maratonijärgne nädal on alati väheproduktiivne. 20 km ratast, 44 km jooksu ja 0,3 km ujumist lõdvestuseks.

 

 

 

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga