Aasta spordisõbralikum õpetaja on Raina Luhakooder

Täna andsin Eesti Koolispordi Liidu poolt Viljandi Kesklinna Koolis üle aasta spordisõbralikuma õpetaja tiitli ja 1000 eurose stipendiumi kehalise kasvatuse õpetajale Raina Luhakooderile. Palju õnne ja ilusat õpetajate päeva!

20131004-230207.jpg

Pressiteade:

Tänavu Eesti Koolispordi Liidu poolt välja antava Aasta Spordisõbralikuma Õpetaja auhinna koos 1000 euro suuruse stipendiumiga pälvis Viljandi Kesklinna Kooli kehalise kasvatuse õpetaja Raina Luhakooder, kes on enam kui kahekümne aastase õpetajaameti ajal kasvatanud sajad Viljandi õpilased spordiga sinasõbraks.

Eesti Koolispordi Liidu presidendi Lauri Luige sõnul on auhinna eesmärgiks tunnustada ja motiveerida õpetajaid,kes on südameasjaks võtnud spordi- ja tervislike eluviiside propageerimise koolides. “Soovime eeskujuks tuua spordiõpetaja, kes oskab ja tahab teha nii kehalise kasvatuse aine kui ka spordivõistlused võrdselt huvitavaks kõikide õpilaste jaoks.”

Luige sõnul on aasta Spordisõbralikuma Õpetaja auhind tunnustus töö eest mitte vaid tunnis, aga ka oskuste ja pühendumuse eest koolinoorte kaasamises õppekavavälisesse sporditegevusse nii võistlustel kui ka erinevate liikumisprojektide näol.

“Raina on heaks eeskujuks ka oma kolleegidele, juhtides Viljandi kehalise kasvatuse ainesektsiooni ja olles mitmete erialaste koolituste ja kursuste läbiviijaks,” sõnas Luik.

“Spordiarmastust ei saa kaasa emapiimaga,selle annavad lapsepõlves ja kooliteel kaasa lapsevanemad ja õpetaja. Raina on hea suhtleja, ta leiab aega õpilaste kuulamiseks, tunneb siirast huvi nende tegemiste vastu, on hea huumorimeelega, arvestab õpilaste isiksusega ja tunnustab pisimatki edusammu. Need ja paljud teised ametioskused ning isikuomadused on Raina Luhakoodrist teinud aastate jooksul armastatud õpetaja nii õpilaste kui ka kolleegide seas,” ütles Lauri Luik.

Auhind antakse üle täna kell 12.30 Viljandi Kesklinna koolis toimuval pidulikul Õpetajate päeva aktusel.

Soovime kõikidele tublidele õpetajatele ilusat Õpetajate päeva ja armastust oma töö vastu.

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga