3 sammu medalini

Hiljuti avalikustatud omavalitsuste suutlikkuse edetabelist selgub, et Haapsalu on Eesti 227 omavalitsuse hulgas 15. kohal.
Antud edetabel kajastab eri haldusüksuste võimeid kohaliku elu korraldamisel. Kui nii võtta, siis pole tegu paha tulemusega, kuid meie eesmärk peaks olema vähemalt medalikoht.

Selleks, et väärikasse esikolmikusse tõusta, on tarvis kõvasti pingutada. Reformierakonnal on medalini jõudmiseks selge visioon- kujundada Haapsalust euroopalik kuurort ehk põhjamaade Veneetsia.

Mina annan oma panuse Haapsalu arengusse, seistes eelkõige selle eest, et:

1.    Haapsalu teed ja tänavad saaksid esinduslikku korda
2.    Riigi- ja euroinvesteeringud tuleksid Haapsallu ka edaspidi
3.    Tervislikud eluviisid ja sport oleksid Haapsalus tähtsal kohal

Teed korda!

Täna on Haapsalu teed üsna kehvas seisus. Näiteks pea kogu Metsa tänava ja Tallinna mnt majade nr 2, 4 ja 6 kõrval kulgevad kõnniteed on juba väga pikka aega räsitud ning ratastooli või lapsevankriga raskesti läbitavad. Metsa, Tamme, Kastani ja nii mõnegi teise tänava sõiduteed on täis auke, mis vihmaste ilmadega suurteks porilompideks muutuvad. See on lubamatu ja ohtlik siin elavatele ning liiklevatele inimestele. Kuurortlinna teed peavad olema esinduslikud.

Investeeringud Haapsallu!

Olen seisnud ja seisan ka edaspidi selle eest, et Läänemaale ning kodulinna Haapsallu tuleks võimalikult palju riigirahasid. Linnavalitsus peab panema olulise rõhu ka europrojektidest rahade taotlemisele. Hasartmängumaksu nõukogu liikmena seisan selle eest, et ka kohalikud kultuuri-, spordi-, hariduse- ja sotsiaalprojektid saaksid toetatud.

Eluterve Haapsalu

Läänemaa spordiliit “Läänela” presidendina seisan selle eest, et tervislikud eluviisid ja spordivaldkond oleksid maakonnas, sh Haapsalus tähtsal kohal. Uute sporditraditsioonide juurutamine ning terviseradade arendamine on esimesed sammud sellel teel.

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga