Suve viimased nädalad

Tegemised 11. aug- 19. sept 2010

Uues Haapsalu loomekeskuses

13. augustil osalesin Haapsalus Augustibluusi iga-aastasel festivalil. Sel aastal oli kolitud suurde linnusesse ning külaliste arvgi kahekordne.


Augustibluus tõi Haapsallu tuhandeid bluusisõpru

Samal nädalavahetusel rääkisin Reformierakonna suvepäevadel hariduspoliitikast (põhifookus uuel põhikooli- ja gümnaasiumiseadusel).


Reformierakonna suvepäevadel haridusest rääkimas

19. augustil toimus Haapsalus koalitsiooninõukogu koosolek, kus teemadeks 2011. aasta linnaeelarve ning koalitsioonilepingu täitmine. Tuleb tõdeda, et arvestatav osa koalitsioonilepingust on tehtud või tegemisel.

20. augustil toimus Haapsalus Riigikogu ja linnapeade vaheline korvpallimatš, mille võitsime sel korral ülekaalukalt 61:31. Üldskoor on nüüd 6:5 linnapeade kasuks.


Riigikogu vs linnapead

Õhtul külastasime sotsiaalministriga Haapsalu Valge Daami etendust.


Valge Daami legend

Valge Daami päevad kandsid ette terve rea huvitavaid üritusi. Alustades tuulelohefestivalist ning lõpetades Tõnise mälestuskontserdiga. Sel suvel oli Haapsalus juba tunda tõelise kuurordi hõngu.


Traditsiooniline Valge Daami laat


Üks paljudest sellesuvistest kontsertidest Kuursaalis


Sõbra Tõnis Kulboki mälestuskontsert


Tuulelohefestival Holmi rannas

23. augustil toimus hasartmängumaksu nõukogu koosolek Riigikogus, kus järjekordselt arutlusel sotsiaal-, haridus-, kultuuri- ja spordiprojektid.


Kuurordi südames

28. augustil osalesime linnapea ja volikogu esimehega Tallinn 2011 kultuuripäeval Haapsalus ning saime osa võrratust muinastulede ööst.


Tallinn 2011 üritus Haapsalus lõhnas veidi küll K-kampaania järgi, kuid üldiselt oli tore

31. augustil kohtusime koalitsioonikaaslastega riigikogus, et arutada pikapäevarühma temaatikat.


Strasbourgi katedraal oma öises uhkuses

3.-6. septembrini külastasin Strasbourgis asuvat Euroopa Parlamenti.


Valdava osa ajast mõttetult tühjana seisev Euroopa Parlamendi hoone

11. septembril toimusid nostalgiapäevad Haapsalus. Vanakraami müügist saadava tulu annetame Haapsalu väikelastekodule, kokku üle 1000 krooni. Loe lähemalt SIIT!

12. septembril toimus hooaja olulisim spordisündmus- Tallinna maraton. Isiklik rekord jäi sel korral alistamata 12 sekundiga. Ajaks tuli 2:56.06. On, kuhu pürgida.


Tallinna sügisjooks, 10 km start

Teisipäeval, 14. septembril toimus Riigikogus Läänemaa kuu avamine. Samal päeval osalesin ka Haapsalus toimunud koolivõrgu arutelul, kus sel korral oli teemaks õppekava puudutav.


Vormsi rahvatantsijad Riigikogus


Ann ja Ants Roos Steni muninasjuturaamatu illustratsioonide näitusel Riigikogus

Järgmisel päeval toimus Reformierakonna juhatuse koosolek, kus arutasime 2011. aasta riigi eelarvet ning erakonna energeetikapoliitilisi teese.

Neljapäeval kohtusin Kullamaa vallavanema Jüri Ottiga, et rääkida valla tulevikust. Keskseks teemaks oli Lõuna-Läänemaa gümnaasiumi loomine.


Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi Wiigi kohvikus Haapsalus

17. septembril kutsusin Haapsallu keskkonnaminister Jaanus Tamkivi, kes kohtus omavalitsusjuhtidega, vaatas Haapsalu linna promenaadi ja sadamaid ning osales Reformierakonna uue liikme koolituspäeval. Samal päeval toimus ka erakonna maakonnaorganisatsiooni juhatuse koosolek, kus tegime plaane märtsikuiste riigikogu valimiste võitmiseks.


Ministri visiiti kroonis vikerkaar


Reformierakonna uue liikme päev FraMares

18. septembril osalesin Matsalu loodusfilmide festivalil Lihulas. Järgmisel päeval saatsime suve ära Haapsalu Kuursaalis suvelõpuvastuvõtul.


Matsalu loodusfilmide festival

* kõik ülaltoodud fotod pärinevad erakogust

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga