Reformierakonna esinumbrid Haapsalus

18. oktoobril toimuvate kohalike valimiste esinumbrid Haapsalus Reformierakonna ridades on Urmas Sukles ja Lauri Luik.
Leian, et Sukles-Luik on väga hea tandem ning olen veendunud, et see on parim valik, mida linnale täna pakkuda suudame. Masu tingimustes on linnale tarvis juhte, kes saavad aru majanduse põhiprintsiipidest ning on kodus ka poliitilises juhtimises.

Linna laenukoormus on juba liiga ohtlikult kõrgel tasemel ning eelarvetulud (eelkõige maksulaekumised) väga kehvad, mis võib lõpuks viia linna pankrotti. Seda ei taha meist aga keegi.

Leian, et sellised rumalused (nagu lõputu laenamine ning raha tuulde loopimine- olgu selleks siis hirmkallis kultuurimaja järelvalve või tuksi keeratud munakivisillutis jms) tuleb lõpetada ning võtta Haapsalu eelarvepoliitika range kontrolli alla. Eurorahad tuleb ära kasutada, kuid nagu olen eelnevalt soovitanud, saab mõningaid summasid ajatada. Ei pea päevapealt seepärast end vaese omaks laenama. Kõige selle juures tuleb mõelda ka tulevikule, meie järglastele, kes tänased lollused kinni peavad maksma.

Üldiselt on nii, et linna juhib linnapea. Viimasel ajal on Haapsalu linna juhtimine toimunud aga kuskilt mujalt… Linnakodanikud näikse olevat täiesti mängust välja jäetud. See on suur viga. Linn on inimeste jaoks ja inimestega peab arvestama esmajoones.

Linn vajab peremeest, et areneda euroopalikuks kuurordiks- põhjamaade Veneetsiaks, kus inimestel on väga hea ning turvaline elada. Ma olen veendunud, et suudame seda pakkuda.

Hea haapsallane, tule 18. oktoobril kindlasti valima ning teeme üheskoos Haapsalust põhjamaade Veneetsia!

Ikka Teie,

Lauri Luik

Loe linna eelarveseisust lähemalt SIIT!

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga