Minust

Sõbrad ja tuttavad minust

Laurit iseloomustada? Mitte, et see raske oleks, aga … ma pole seda varem vist teinudki.
Lauri on aktiivne noormees, ma peaaegu ei näe teda niisama olesklemas. Pidevalt on tal midagi teha. Harva üksinda, ikka koos teistega. Ja nii kooliajast peale.

See on saanud juba täiesti iseenesestmõistetavaks, et pidevalt Laurit kutsutakse kusagile. On täiesti välistatud, et tema telefon üle veerand tunni vaikiks. Pidevalt on midagi korraldada, kellelegi nõu anda või küsida. Ja pole just väga tavaline, et nii noor mees suure kohusetundega kõiki ettetulevaid ülesandeid täidab.

Juba gümnaasiumi ajal omandas ta juhtimiskogemusi kooli omavalitsuses, sealt läks töö sujuvalt üle reformierakonda ja linnavolikokku. Laurile meeldib ta tegevus. Laurile meeldib palju lugeda. Elulooraamatud tunduvad olema ta lemmikud. Oma venna, Eesti kahekümnekolmekordse kiirkäimismeistri Marguse eeskujul tegeleb Lauri aktiivselt ka spordiga. Jookseb ja mängib jalgpalli.

Hea, et aktiivse elu kõrvalt on Lauri suutnud lõpetada kõrgkooli ja omandanud magistrikraadi.
Teades, kui raske on poliitikuelu, julgen Laurit küll soovitada pürgima taas Riigikokku. Haapsalu linnavolikogus on ta olnud kaks korda ning nüüd Riigikogus. Lauri tahab elu paremaks muuta. Inimeste mured pole talle võõrad.
Mulle väga meeldib, et temas pole üldse tänapäeval nii levinud alatust ja vaid endale mõtlemist.

Isana pole mul Laurile midagi ette heita. Kõike teeb ta südamega ja just selliseid poliitikuid meil täna vaja on.

Isa

 

Laurist siiramat ja südamlikumat inimest ma ei tunne. Temas on sellist ürgset energiat ja nooruslikku uljust. Lauri teeb kõike erilise sisemise põlemise ja pühendumusega, mis on omane vähestele.

Kui see mees midagi lubab, võib kindel olla, et asi saab tehtud ja probleem lahendatud. Lauri on inimene, kelle poole rasketel aegadel alati pöördunud olen ja pole kunagi pidanud pettuma.

Vend


Lauriga kohtusin esimest korda Läänemaa Kergejõustikuklubis ja peale seda kohe Haapsalu Noorte Reformiklubi koosolekul Haapsalu Linnavalitsuses, see oli 2002. aasta kevad. Ta oli siis 19-aastane, mina kõigest 15. Lauri tegemised ja autoriteetsus olid minu jaoks tol ajal kättesaadamatud. Tol ajal pea võimatud. Aeg läks edasi ja edasi…

Tänaseks olen tänu Laurile väga palju saavutanud. Ma olen õppinud temalt aja planeerimist ja suhtumist edusse, mis on aidanud mind Noortekogu esimeheks, Ridala Vallavolikogu liikmeks ja Reformierakonna arendusjuhiks Läänemaal. Lauri oli üks vähestest, kes uskus minusse ja ma olen seepärast talle väga tänulik. See kes ütleb, et miski on võimatu…on pisut rumal:)

Läänemaa vajab andekaid inimesi! Sõbrad vajavad edukaid sõpru! Lauri oma headuse ja positiivsusega on just õige inimene, kes peab meid esindama Riigikogus. Ta on inimene, kes oma tegemistes on alati olnud oma ala tippude hulgas. See juhtub ka poliitikas.

Ma usun Laurisse ja tema edusse. Seetõttu olen nõus teda ka pühendatult aitama, et üheskoos suudaksime kirjutatud eesmärgi täita. Jõudu ja edu Sulle!

Reimo


Lauril on hea omadus enda ümber koguda inimesi, kes tegutsevad nagu väikeste mootoritena. Kuid tal on ka hea omadus, mis seda masinavärki koos hoiab- ta toimib roolina, mis on alati osanud võtta õige suuna ning seetõttu olengi kindel, et tulevikus ta mitte ei juhi meie riiki vaid suunab, parandab vajadusel, lisab kütust ning hoolitseb meie eest.

Madis


Lauri on meile kõigile väga hea eeskuju! Oma aktiivsuse, heasüdamlikkuse ja toredusega on ta alati toeks ja inimesi hätta ta ei jäta – selles võib kindel olla! 🙂 Selle kõige juures on Lauri alati naeratav ja lõbus. Võin öelda täiesti siiralt, et Lauri on väga tore ja asjalik inimene. Just kõige õigem Riigikokku!! 🙂 Edu ja jõudu Sulle!

Gerli


Lauriga oleme ühist erakonna arendusasja suunanud kolm aastat. Need aastad on möödunud linnutiivul. Kohati tundub, et Lauri on kogu aeg mul kõrval olnud.

Selline tunne on saanud tekkida vaid tänu sellele, et tegu on äärmiselt toreda, rõõmsameelse, teotahtelise ja sõnapidaja noore mehega.

Kordagi pole üle Lauri huulte lipsanud sõnaühend “ei saa”. Alati otsib ta lahendust, kuidas püstitatud eesmärki saavutada. Harvad pole olnud juhtumid, kus suur hulk tööd on tehtud uneajast- lihtsalt hommikuks pidi valmis jõudma. Ringi vaadates võin kinnitada, et selliste isikuomadustega inimesed on haruldased.

Ja mitte ainuüksi mina pole sellest aru saanud. Seda on mõistnud kõik need 1310 valijat, kes on edutanud Lauri erakonna kontorist Riigikokku.

Kalev

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga