Luik: Palivere spordihoone vajab kiiresti investeeringut

Eile Taebla valda külastanud riigikogu liige Lauri Luik ütles, et on laguneva Palivere spordihoone remondiks toetuse saamiseks pöördunud kultuuriministeeriumi poole.

Mina ja koolidirektor Tõnis Peikel Palivere spordihoonet vaatamas

Spordihoone välisseina krohv kukkus sel kevadel maha ning hoone mitu ruumi on sulavee tõttu kasutuskõlbmatud, teatas Reformierakonna Läänemaa arendusjuht Tõnu Parbus.

“Kohtusime koolidirektori Tõnis Peikeliga ning arutasime, kuidas sügiseks spordihoone taas koolinoortele kasutamiskõlblikuks muuta,” ütles Luik.

“Väliseina hädaremont suudetakse õnneks teha kooli muude vahendite arvelt, kuid varisemise tegelik põhjustaja, soojustamata katus ning olematu ventilatsioon, vajavad samuti kiiremas korras investeeringut. Eesti Koolispordi Liidu presidendina ei saa ma sellist olukorda kindlasti aktsepteerida. Olen sel teemal abi saamiseks pöördunud ka kultuuriministeeriumi poole.”

Peale Palivere spordihoone külastas Luik Taebla ja Palivere lasteaedu, klaasi-käsitöökoda U-stuudio, klaasitehast Pal Klaas ning Palivere noortekeskust.

Taebla valla külastus oli esimene etapp kohtumistesarjast, millega Läänemaalt valitud riigikogu liige plaanib järgmiseks suveks ringi peale teha kõigile maakonna omavalitsustele.

Kategooria: Blogi Kommentaare: 0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga