CV

Isikuandmed
Nimi: Lauri Luik
Sünniaeg- ja koht: 23.04.1982, Haapsalu linn

Kontaktandmed
Mobiiltelefon: (+372)56 659 599
E-mail: lauri@reform.ee, lauri.luik@riigikogu.ee
Web: www.lauriluik.ee

Hariduskäik
2005-2009 Tallinna Tehnikaülikool (Tehnikateaduste magister)
2000-2004 Tallinna Tehnikaülikool (Bakalaureuse kraad, Arvuti- ja Süsteemitehnika eriala)
1992-2000 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
1988-1992 Haapsalu Linna Algkool


Töökogemus ja kuuluvus organisatsioonidesse

Aprill 2011 Eesti Koolispordi Liidu president
Aprill 2011 Hasartmängumaksu nõukogu esimees
Märts 2011 Eesti Vabariigi Riigikogu liige, kultuurikomisjon
Mai 2010 Reformierakonna Läänemaa maakonnaorganisatsiooni esimees
Juuni 2007 – Hasartmängumaksu nõukogu liige, esimees alates 2011
Juuni 2007 Maaelu Edendamise Sihtasutuse nõukogu liige
Märts 2007 Eesti Vabariigi Riigikogu kultuurikomisjoni liige, esimees alates 2014
2003-2007 Eesti Reformierakonna juhatuse liige
Detsember 2006 – 2008 Reformierakonna Noortekogu eestseisuse esimees
Oktoober 2005 – märts 2007 Haapsalu Linnavolikogu liige, Reformierakonna fraktsiooni esimees
Juuni 2005-juuni 2007 AS Andmevara nõukogu liige
Mai 2005 Eesti Reformierakonna juhatuse liige
Oktoober 2004 – detsember 2004 Reformierakonna Noortekogu peasekretäri kt
Detsember 2003 – november 2005 Reformierakonna Noortekogu esimees
Oktoober 2003 – märts 2007 Eesti Reformierakonna piirkondade arendusdividjoni nõunik
Mai 2003-mai 2010 Reformierakonna Haapsalu piirkonna esimees
Mai 2003 – oktoober 2003 Reformierakonna Läänemaa maakondliku organisatsiooni juht
November 2002-2006 Reformierakonna Noortekogu juhatuse liige
Oktoober 2002 – oktoober 2005 Haapsalu Linnavolikogu liige, revisjonikomisjoni esimees
Juuni 2002 – aprill 2004 TTÜ Üliõpilasesinduse juhatuse liige, teabe- ja avalike suhete juht, TTÜ reklaamikomisjoni liige
September 2002 – juuni 2003 TTÜ Nõukogu liige, akadeemilise komisjoni liige
September 2002 Eesti Kergejõustikuliidu spordikohtunik
Mai 2002 – August 2002 ELCA (Evangelical Lutheran Church in America) International Counselor Program stipendiaat Ameerika Ühendriikides, noorsootöö
Aprill 2002 Reformierakonna Läänemaa maakondliku organisatsiooni juhatuse liige
Juuni 2001 – juuni 2003 TTÜ IT teaduskonna nõukogu liige
Aprill 2001- aprill 2004 TTÜ Üliõpilasesinduse liige
Oktoober 2000 Reformierakonna liige
2000 Läänemaa Kergejõustikuklubi liige
1999 Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Haapsalu Püha Johannese Koguduse nõukogu liige
Oktoober 1999 – oktoober 2003 Haapsalu Noorte Reformiklubi esimees
September 1999 – september 2000 Eesti Õpilasomavalitsuste Liidu Volikogu liige
September 1999 – september 2000 Läänema Koolide (õpilasomavalitsuste) Liidu president
Juuni – juuli 1999 AS Haapsalu Paekivi
September 1998 – september 2000 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasiumi Õpilasomavalitsuse juht (Monarh)
Juuni 1997 AS Haapsalu Haljastus
Juuli 1997, juuni – juuli 1998 Eesti muinsuskaitseamet, arheoloogilised kaevamised
August 1996 DJ


Läbitud kursused ja koolitused

Juuli 2008 Ludwig von Mises Institute, “Mises University”, Auburn, Alabama, USA
September 2007 Peep Vainu koolitus, “Isiklik finantsjuhtimine”
November 2006 Peep Vainu koolitus, “Saavutama õppimine”
September 2005 Peep Vainu koolitus, „KOV valimised – eesmärgist tulemuseni”
Detsember 2004 Peep Vainu koolitus, „Hirmude ületamine ja eesmärgist tulemuseni”
Märts 2004 Ekke Lainsalu müügikoolitus
November 2003 OÜ Metaprofit koolitus, „Funktsionaalne meeskonnatöö”
September 2002 Eesti Kergejõustikuliidu spordikohtuniku litsents
Mai 2002 American Red Cross Adult/child CPR ja First Aid esmaabikoolitus, Ameerika Ühendriigid
Märts – september 1999 Saulest ärikoolituse OÜ, „Õpilasomavalitsuse arendusprogrammi seminarid”
Oktoober 1998 – mai 1999 Praktilise psühholoogia kursus, “Konflikt ja suhtlemine”
1998 – 1999 Haapsalu Jaani kiriku leerikool
1. september 1997 – 19. juuni 2000 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasiumi majanduskursus (raamatupidamine)
1997-2000 Tartu Ülikooli Täppisteaduste kool, matemaatika

Keelteoskus
Inglise keel
Vene keel – suhtlustasandil


Muu informatsioon

Huvialad – muusika, sport, lugemine, tehnika
2008- Parlamentääride maailmameister maratonijooksus (2.57). Isiklik tippmark: 2.55 (2009)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga